Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @memphis_Taz uite vezi exact ce din cauza ce face funky m-am suparat ....aici mai mult se invata gramatica decat sa se vb despre masini .....intra pe contu meu dannyel87 parola ****** si vei vedea atunci de ce nu mai intru..oricum bafta in continuare ...
    Last edited by crististreulea; 30 April 2008, 08:44.

    Comment


    • Ti-am spus daniel, eu ti-am scris ca de la un prieten la prieten, daca ai inteles gresit intentia mea, nu sint eu de vina.
      pe linga faptul ca mai discutam si despre masini, totusi trebuie sa scriem cit de cit corect si fara limbaj mIRC, regulile sint reguli si trebuiesc respectate.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Prea va atacati din orice, sincer cand gresesc chiar rog pe cineva sa ma corecteze, imi face placere sa ma joc cu cuvintele ;-)
        nu cred ca daca te corecteaza cineva isi bate joc de tine, chestia e sa nu mai folositi limabju' ala gen 'irc' , si sa incercati sa scrieti cat de cat corect dpdvd gramatical. hai noroc!

        Comment


        • Offtopic :Streulea ai dat warn ? ) bine ca lui ii dai warnuri si mie berile de la pool ?
          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

          Comment


          • Eu chiar nu m-am atacat... chiar nu m-a suparat cu nimica Funky... o fi el un tip mai excentric dar datorita lui avem un club in resita... nu stiu cati dintre noi ar fi "fost tari pe pozitii" sa ia initiativa sa ne adunam... eu unul recunosc ca am avut asta in cap dar nu aveam de gand sa fac asa ceva in viitorul apropiat... ma bucur cand exista cineva care sa te corecteze...

            Comment


            • Haidati sa-l felicitam pe rudy ca a ajuns la cota 400 cu post-urile Sa ne traiesti amice...

              Comment


              • Clubul il fac oamenii din el ....si nu am renuntat sa imi fac loganul ....dar mai este un club in Resita...si mai este un forum in care nu esti facut analfabet,jalnic si lista continua....acolo chiar se vorbeste de masini si atat...fara discutii incinse ...acolo omul daca stie ceva te ajuta, daca nu nu iti taie creaca de sub picioare spunandu-ti ca nu se poate...ca mai bine imi luam altceva si eu mai stiu ce faze de genu...momentan mi-am luat un calibra ...nu am renuntat la faza cu loganul ....si tot imi voi pune turbina pana la urma sper ca pana de ziua mea sa il am facut (23 noiembrie)....dar cum am mai zis am gasit in alta parte ce nu mi s-a oferit aici ...multumesc celor de pe forum care m-au ajutat...si nu in ultimu rand multumesc lui Dragos din Galati care mi-a promis ca ma va ajuta sa montez unul din cele mai bune sisteme din tara pe Logan ....o sa mai intru si aici si poate voi mai veni la intalniri....poate iesim intr-o seara si cu ceilalti sa vedeti cum este .....nu conteaza ce masina are fiecare atata timp cat toti suntem oameni

                P.S. MAI am loganul

                Stima
                Last edited by dannyel87; 3 May 2008, 10:00.

                Comment


                • O intalnire nimika?!M-a provocat danyel87 la o liniuta sa ii dau eu lui un bax de suc de castiga si o lada de peroni sa primesc eu de castig Ce zici iulika asisti?!Haidati hotarati intalnirea acu cat e fieru cald...Danyel87 e in mare forma!
                  Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                  Comment


                  • @BecksDCI numa sa nu fie ud pe jos....si oricum ti-am zis ca nu vin cu loganu acu cal bag in service....si cu calibra nu are rost ca iti iau banii :P

                    Comment


                    • Ba ma lasi cu calibra ca vin si io cu motor si iti iau banii... de logan e vb`a dupa ce il scoti din service.. astept sa ma anunti.. sau putem face inainte sa-l bagi in service... cat e fieru cald
                      Foloseste puterea la maxim!Dar condu prudent!

                      Comment


                      • @BecksDCI nu avem cand ...dupa ce il scot din service...facem si o mie de liniute....

                        Comment


                        • Nu mai aranjati liniute pe threaduri publice. discutati-le in pm sau vorbiti la telefon. streulea va vegheaza si va da cartonase serios acuma, nu mai aranjati liniute pe public. si macar nu le faceti la locul de intalnire, daca vreti sa nu va intalniti saptamanal cu politia mersi de intelegere...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Moama asta nu am mai stiuto

                            Comment


                            • E pe bune dany... nu vb de liniute pe forum pt ca politia ne supravegheaza convorbirile... apropo intra si tu pe messenger...

                              Comment


                              • Nu va supravegheaza nici o politie forumul (sau cine stie !?), dar scrie in regulament si mi se pare de bun simt sa nu promovam cursele ilegale. voua nu? Nu se pot interzice, de aia v-am pus sa va vorbiti pe pm sau messenger sau telefon, sau cum vreti voi, dar nu pe topicuri publice de pe forum. iar aia cu liniutele la locul de intalnire v-o spun din experienta
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google