Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu-i chestia ce vrea cineva sau nu o locatie anume, dar daca nu se stie unde se tin intalnirile, in afara de voi trei, cati crezi ca vor mai veni? uite, la tm si stie clar : sambata la 16 in fata stadionului dan paltinisan. la resita...?
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #17
      Are dreptate csebalyn, trebuie sa alegem o locatie. Eu zic parcarea de la Plus, ca e mare, avem loc suficient.. pentru inceput. Urmatoarea intalnire eu zic sa fie sambata, duminica viitoare, depinde si de voi, dati-va cu parerea.
      Cat despre partea ca eu as fi lider, deh, nu-s! Eu doar am venit cu ideea si impreuna cu amicu' meu becks am zis sa incercam sa facem si la Resita un mini-club :-)
      Deci, astept parerile voastre despre o locatie..
      @Csebalyn, te asteptam pe la noi dar tu de unde esti? Si ziceai de bocsa ceva..

      Comment


      • #18
        Ce nu-i clar? sunt din bocsa, dar stau in timisoara. ocazional, cam din 2 in 3 saptamani, merg acasa la parinti. si cum pana la resita sunt 10 minute cu masina, ma gandeam sa trec si pe la voi. e drept ca deobicei merg la intalnirile din tm, dar daca tot sunt in zona cateodata, ma gandeam sa vin si la voi. macar o sa fim mai multi din 3 in 3 saptamani
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #19
          Nu ai spus niciodata ca tu esti de acolo, d-aia nu-mi era clar.. ai spus de "baieti din bocsa" dar n-ai specificat ca tu esti de acolo Te asteptam cu cea mai mare placere Mai viziteaza threadu asta, si o sa afli pe unde ne intalnim la fiecare sfarsit de saptamana..
          Numai bine!

          Comment


          • #20
            "baietii" sunt doar eu dar cum sunt mare (1m93 si 107kg) cred ca faceti 2 mai mici din mine
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #21
              Mai aduci niste consateni seba din bocsa ii bagi la tine in masina sa fiti mai multi )
              va intilniti la combinat sau in parcare la spitalu judetean
              sigpic

              Comment


              • #22
                Hmmm un loc bun de intalniri ar fi parkarea de la calnicel... aia intotdeauna e libera stiti intre molul din calnic si semaforul de la renk e o parkare pe dreapta...

                Comment


                • #23
                  E perfect acolo! Asa ramane ;-) E zona linistita, nu e aglomeratie, nu ne deranjeaza nimeni!

                  Comment


                  • #24
                    La intrarea in Re pe dreapta ?
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by boris View Post
                      La intrarea in Re pe dreapta ?
                      Cand vi din Timisoara e pe stanga, la vreo 200 metri dupa ce treci de Mol..

                      Comment


                      • #26
                        Funky mai ramane sa stabilim ora si ziua in care ne intalnim

                        Comment


                        • #27
                          Cel mai bine e simbata: ) ca duminica sa va odihniti si voi sau mergeti asupriti cu consoartele in oras like shtreulea sau stati pe mesenger(nu stiu pe ce pune accentu haha)
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            S-a mai tinut o intalnire joi seara la ora 19:00 in parkare la calnicel... a uitat Funky sa posteze niste poze... nici nu cred ca a facut... in orice caz nu e o problema...

                            Comment


                            • #29
                              @Funky:am inteles ca sambata asta e raliu la resita,mergeti mai multi ca vreau sa vin si eu
                              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Rudy View Post
                                @Funky:am inteles ca sambata asta e raliu la resita,mergeti mai multi ca vreau sa vin si eu
                                Eu sunt la lucru vineri & sambata, deci ratez raliu.. Vezi si tu care mai merg de pe aici..
                                Te astept dupa raliu sa bem ceva, lucrez la un bar.. Vorbim pe mess ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google