Intilniri LoganClub Resita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se pare k suntem doar noi 2 ... deci ... :-j ...

    Comment


    • desi cred ca o amanam pe data de 13 adica duminica la ora 16 ce ziceti?poate ne adunam si noi mai multi.
      1-cosmin83
      2-..........
      3-..........

      Comment


      • Sau sambata ca in principiu pot sa vin si eu

        Comment


        • faza e ca sambata sunt eu plecat si vin searea pe la 10,dar daca vrei o facem duminica mai de diminiata cum iti pica si tie bine.

          Comment


          • a mea de maine dim e la vopsit ... deci vreo sapt si ceva ... pauza ... :|
            REnault : nu mai fii asa regulamentar pe la tm ... k in oras nu se ia nimeni de tn

            Comment


            • pai ce a patit masina ta,de o vopsesti?

              Comment


              • zgarieturi, am gasit o aripa putin infundata in parcare .. una alta ... si`am rezolvat sa po vopsesc pe casco ... si nah ... profit k`i moca

                Comment


                • Cleo88: Eu merg incet, nu-mi place viteza . Unde m-ai vazut?

                  Comment


                  • sa amanat lucrarea mea si putem sa o facem intalnirea si sambata ce ziceti?
                    cleo88 sa referit cred ca la scoala nu mai fi asa regulamentar.

                    Comment


                    • Ba in trafic, ca am vorbit cu el. Eh mie imi place sa merg regulamentar. Da, putem sa ne intalnim sambata.

                      Comment


                      • deci vi sigur?ai vb si cu flavius sa ne intalnim mai multi in puii mei.la ce ora?

                        Comment


                        • Pai eu sunt in Resita, deci da, vin. Am sa vorbesc si cu Flaviu.

                          Comment


                          • ok atunci sambata ramane intalnire la ce ora?

                            Comment


                            • Sambata in data de 12.11.2011 pe la 15-16:00( ne auzim la telefon) in parcare la Carrefour(govandari)

                              1.Renault
                              2.Flaviu
                              3.Cosmin
                              4.?

                              Comment


                              • ok ne mai auzim,ceva de ceilalti mai sti sper sa vina si ei.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google