Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

    Loganisti din Deva si inprejurimi, propun o intalnire in data de 29 sau 30 martie.Kenjiro sanga si robocoop in principiu ar fi de acord.Locatia cea mai bun cred ca ar fi parcarea de la stadion,iar ora sa o stabilim de comun acord chiar si alta locatie. Astept propuneri si cati maimulti loganisti sa participe.
    P.S. Eu mai aduc un loganist pe varul meu cu van.

  • #2
    Buna,
    Ma bucur sa comunicam,cred ca e bine la stadion sau cadem de comun acord sa ne intalnim undeva.Atat doar sa nu plec undeva,in rest totul e ok,incerc sa mai caut si eu prieteni cu Logan.
    Ar fi fain sa avem intalniri cat mai dese sa se bazeze pe respect,incredere si discutii despre auto LOGAN...masinile noastre.
    cu respect kenjiro_sanga
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

    Comment


    • #3
      Fratilor ! Unde sunteti ?Va-ti mutat din Deva toti, sau ati vandut masinile?

      Comment


      • #4
        Intilnire 30.03.2008

        Eu ,varul cu vanul si nimeni altul.FRUMOS! Poate data aviatoare.
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Poate data viitoare...!dar nu mai avem si alti loganisti sau nu v-or sa dea curs invitatiei dar incercam totusi sa-i adunam si cred ca v-om reusii cu ajutorul lui DUMNEZEU ...THOMPSON...
          Last edited by kenjiro_sanga; 15 April 2008, 21:34.
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • #6
            Salutare domnilor de la Deva. Un oras frumos ca al vostru merita si o intalnire logan club si e bine ca vreti sa-i puneti bazele.Va doresc succes si daca trec prin Deva am sa va vizitez daca sunteti bucurosi de oaspeti. Numai bine!
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • #7
              Valeriu61 Te salut si eu .La Deva ne miscam un pic mai greu(probleme de tot felul).Eu cred ca pana la urma ne vom organiza, asteptam oaspeti cu drag,cel putin eu.As fi bucuros sa ne intalnim poate in vara la una nationala.

              Comment


              • #8
                Buna,
                Multumim de urari!
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • #9
                  Sory nu am mai deschis demult calcu
                  sper ca la urmatoarea sa ajung
                  numai dc va hotarati sa anuntati cu una doua saptamani inainte

                  Comment


                  • #10
                    Buna,
                    Pai hai sa incercam o alta intalnire, numai sa cadem de acord cu data!
                    Ce ziceti cei din Deva? Stiu ca d-nul MARTON GRIGORE este suparat pe noi dar asta e! a incercat sa ne adune dar nu sunt oameni.Speram intr-o revenire totala!
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • #11
                      Asa este trebue sa mai incercam chiar daca nu a mers din prima, dar cred ca trebue sa ne punem mai multi de acord cu o anumita data si sa confirmam acea data ca sa nu se mai intample chesti jenemte cum sa intamplat data trecuta. hai sa propunem o data si daca se pun deacord 3-4 persoane cel putin sa ne strangem

                      Comment


                      • #12
                        Astept propuneri!Nu sunt suparat pe nimeni,doar ca nu a mers,asta este.Era buna o intalnire cu ocazia raliului, dar nu am fost pe faza!

                        Comment


                        • #13
                          Alo, DEVA , mai este cineva pe aici ? Cum e cu intalnirile la voi ?
                          Cred ca prin octombrie vin pe acolo si stau 1 sapt, haide-ti sa o punem de o intalnire !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            La Deva sunt eu, astept propuneri. 0727638358.

                            Comment


                            • #15
                              Salut,si eu sunt loganist din deva,aproape din deva,as vrea si eu sa vin la intalniri,cand se mai organizeaza??

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google