Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    1.Marton Grigore.
    2.ALEX_COMISARU
    3. ?????

    Comment


    • #32
      Vad ca va strangeti greu ... Nu va faceti probleme. S-a intamplat si la altii asta. Curaj, chiar daca sunteti doi tot intalnire se cheama
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #33
        Doi am fost, acum sper sa fim macar trei.

        Comment


        • #34
          Intalnirea ramane valabila chiar daca suntem 3,chiar daca ploua,ninge ,fulgera!!!

          Comment


          • #35
            Deci .... ? A fost sau nu ? Hai nu ne tineti in suspans. Sper ca a-ti facut poze daca v-ati intalnit.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #36
              A fost o intalnire.Din pacate am fost numai 2 eu & grigore,cu toate ca a fost o vreme super.O poza cred ca e deajuns
              Attached Files

              Comment


              • #37
                Deci a fost o intalnire
                2 remarci:
                1. Foarte fain locul unde v-ati intalnit.
                2. Ar trebui sa aveti si voi macar un stiker pe spate cu clubul ca sa vada oamenii pe strada ca existati. Altfel o sa fie cam greu sa stie de existenta voastra si de faptul ca va intalniti. Apoi trebuie sa aveti bineinteles rabdare
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #38
                  Felicitari pentru prima intalnire! Tineti-o tot asa!
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • #39
                    Multumim.Urmeaza si stikerele...

                    Comment


                    • #40
                      Si de la mine o poza.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        Ce tare m-ai prins!! ))) care mai sunteti din hunedoara sau imprejurimi,va invitam cu logan-uriiile voastre la o intalnire sa vedem ceva modificari,ca romanul e inventiv.Stiu ca suntem multi si am vazut multe masini frumoase prin judet,deci va asteptam!!!!!! Citez un coleg forumist: "se dau bomboane moka"poate asa ne strangem mai multi.Urmatoarea intalnire sa o punem undeva intre craciun si revelion sau si mai repede daca ne strangem mai multi

                        Comment


                        • #42
                          Salutari. Dupa cum va mai spuneam, rabdare ca o sa vina si "rezultatele".
                          luand in considerare ca multi dintre noi stim cum e la inceput am lansat o invitatie celorlalte cluburi din zona: Arad, Timisoara, Tg Jiu, Resita, Sibiu, Cluj pentru o intalnire la voi acasa. Aveti linkul aici: http://www.loganclub.ro/forum/intaln...737#post215737
                          sper sa ne intalnim cu totii, sa ii revedem pe unii si sa va cunoastem si pe voi, dar si pe altii pe care nu i-am mai vazut pana acum.
                          capul sus si spor in toate
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #43
                            Haideti baieti ca se poate!
                            Sa vedem ceva activitate aici
                            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                            Comment


                            • #44
                              Un up si de la mine!!!
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • #45
                                Implicare mai multa trebuie la inceput.. si daca se poate si impartit fluturasi.. cand eram la intalnirea regioanala.. in parcare de la real a venit cineva la mine si ma intrebat ce ii cu multimea si i-am explicat problema.. dar nu am stiut sa ii dau nici un numar de contact.. .i-am dat doar adresa de web. Deci ar trebui mai multa reclama si mai multa implicare in ceea ce faceti.
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google