Intilniri si mai mult povesti Logan Club Deva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domnu zilele astea cand esti pe la HD da un semn si iesim la un suc!!! Ehe mini intalnire il luam si pe alex daca vrea si vedem noi ;)

    Comment


    • Originally posted by Narcisuc20 View Post
      Domnu zilele astea cand esti pe la HD da un semn si iesim la un suc!!! Ehe mini intalnire il luam si pe alex daca vrea si vedem noi ;)
      Vin si eu la un suc, daca nu o sa fiu la lucru.
      My blog' www.mariuscontiu.blogspot.com

      Comment


      • Eu sunt curios unde mancam pizza
        sigpic

        Comment


        • va salut colegii loganisti!
          @ dr_mke si NCDHD: sa inteleg ca ati vizitat faimosul drum Buru-Aiud, sau m-a inselat memoria?
          o saptamana faina sa aveti!

          @dr_mke: stiu o pizza buna la Dana(parca asa ii spunea) la Turda!!!
          vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

          Comment


          • Daaaa, pizza al prosciuto era de fapt cu sunca presata ordinara ! Numai buna n-as zice ca este.
            Pizza stim noi unde sa mancam, pizza buna
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by stilo View Post
              Vin si eu la un suc, daca nu o sa fiu la lucru.
              Este binevenit toata lumea eu din hunedoara numai pe alex il stiu si cei din deva si oricine poa sa vina asa la o intalnire rapida daca e!

              Cine vrea o intalnire nocturna astazi sau maine in hunedoara!!! da-ti un sem la numaru 0723623944! Daca e pe la 9 la teatru eu o sa fiu pe acolo!
              Last edited by NCDHD; 2 October 2010, 21:26.

              Comment


              • Originally posted by kata1984 View Post
                va salut colegii loganisti!
                @ dr_mke si NCDHD: sa inteleg ca ati vizitat faimosul drum Buru-Aiud, sau m-a inselat memoria?
                o saptamana faina sa aveti!

                @dr_mke: stiu o pizza buna la Dana(parca asa ii spunea) la Turda!!!
                am vizitat faimosul drum proaspat asfaltat 50%
                la dana prajiturile sunt mari, bune nu stiu ca am 100 de kg
                daca vi la Deva te duc la o pizza de dai pe spate.

                Comment


                • sa-mi fie cu iertare, as avea o sugestie pentru intalniri: cititi presa si cautati pe stalpi evenimente culturale si nu numai din judetul hunedoara.

                  a fost evenimentul de la Tebea, a fost DacFest Costesti saptamana trecuta(va pun cateva poze), si au mai fost altele, fara festivalul berii sau zilele hunedoarei....si din ce am citit nu am vazut nici o propunere de participare pe acolo. parerea mea e ca asa ati impusca doi iepuri: va intalniti si nimeni nu mai are nimic de obiectat cu privire la locatie.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Nu la toata lumea ii place aglomeratia, noua ne place la pizza,
                    la Tebea au fost colegii din club, sunt si poze 2 pagini mai in spate.
                    Last edited by NCDHD; 29 September 2010, 20:21.

                    Comment


                    • D-nule Vip3R.... decat sa ne "explici" situatia de criza" cu locatiile, nu mai bine te inscrii la intalniri si vorbim "face to face"....io cred ca este mai corect decat sa ne lamentam la scrisuri multe si fara rost...mai gandestete !!!
                      Te asteptam la Ghelari...
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • multumesc, dar prefer sa-mi vad de treburile mele si-asa furtunoase in familie si servici...oricum impresia lasata de tine dr_mke kklaus si diabolique nu ma atrage. prefer sa ma cert cu nevasta decat sa o fac pe forum.

                        imi cer scuze ca mi-am permis sa va dau un sfat. la fel cum n-am postat nimci pe aici de la inscriere nu voi mai posta nici de acum incolo. spor la intalniri, sper sa va intelegeti mai bine decat acum.

                        Comment


                        • Eheeee, te-am prins...nu esti un strain, vinzi castraveti la gradinar...
                          La urma urmei, care ar mai fi placerea forumului daca ai spune numai DA sau Nu, si ai lua pozitia de sfânt....hai ca nu ma impresionezi cu absolut nimic !!!
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • Originally posted by Vip3R View Post
                            multumesc, dar prefer sa-mi vad de treburile mele si-asa furtunoase in familie si servici...oricum impresia lasata de tine dr_mke kklaus si diabolique nu ma atrage. prefer sa ma cert cu nevasta decat sa o fac pe forum.

                            imi cer scuze ca mi-am permis sa va dau un sfat. la fel cum n-am postat nimci pe aici de la inscriere nu voi mai posta nici de acum incolo. spor la intalniri, sper sa va intelegeti mai bine decat acum.
                            Scuze dar nu pot sa raman indiferent
                            Am o mare simpatie fata de Logan Club Deva
                            Incearca sa faci ceva util pentru club nu doar sa critici
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vip3R View Post
                              impresia lasata de tine dr_mke kklaus si diabolique nu ma atrage. prefer sa ma cert cu nevasta decat sa o fac pe forum.
                              ...adevarul este ca nici nu doresc sa te simti atras de mine ...
                              Nobody is perfect. I am nobody.

                              Comment


                              • listele sunt pt candidati) eu vin fara sa fiu pe lista.aveti ceva impotriva?
                                sa nu cumva sa apar pe lista ca nu mai vin!
                                ice nu prea ai ghicit ) mai rasfoieste pe la topicul cu membrii )
                                Last edited by NCDHD; 2 October 2010, 21:27.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google