Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • corect,a zis ca dupa sarbatori,ce tuse magareasca in prima poza

    Comment


    • vagabonteasca asta alba

      Comment


      • care k sunt doua albe )

        Comment


        • toate sunt MARFA ;)

          Comment


          • vine cineva duminica asta la sala ???
            Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
            Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
            Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

            Comment


            • pe mine sa nu contati. am week-endul ocupat
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • vibere ... pana acu se pare k suntem decat noi 2 ))

                Comment


                • Oficial intalniri vor mai fi abia dupa Anul Nou ..

                  Comment


                  • atunci la multi ani cu sanatate mosu sa va aduca detoate
                    la copii si la frati si multa sanatate
                    sa aveti spor la tunarit sau mancat
                    blabla bla eu totus dau o fuga pela sala care mai vrea sa vina e bine venit
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • Deci vine cineva astazi la sala sporturilor ????? ca sa stiu daca mai plec de acasa sau nu
                      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                      Comment


                      • eu nu cred ca ajung..cel putin nu pe intervalul asta orar..poate mai pe noapte..care are chef..si dispozitie"..cry ul stie el ce stie..;)..poate ne vedem prin zona..de nu..pe cand s o mai nimerii..!! si da..ca sa dau curs start ului initiat de tutzii.. sa fiti cuminti..si sa va peticiti din timp sosetelele..!!! Sarbatori Fericite!
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • eu ajung pe la sala in vreo 10-15min ....care vrea ne vedem pe acolo
                          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                          Comment


                          • Salutari din Germania, va salut cu tot respectul si va urez un Craciun cat mai frumos, cu bucurie cu fericire, cadouri pentru cei mici..si pentru cei mari ...imi pare rau ca nu am putut fii si eu prezent la aniversarea de 4 ani de LC Ploiesti, din poze am vazut ca a fost frumos, cand ajung acasa sa vad si filmarea....ii transmit si lui Neo condoleante pentru mama lui, cred ca ti-a fost foarte greu in acele momente, imi pare nespus de rau si Dumnezeu sa o odihneasca in pace....

                            Joi o sa ma intorc in tara... daca se mai face vreo intalnire pana de revelion, sigur o sa ajung si eu...asta daca ma mai primiti....daca nu, ne vedem in ianuarie...multa sanatate la toti.
                            sigpicLogan-Club-Ploiesti

                            Comment


                            • oricand esti binevenit. pana in revelion nu mai este nimic oficial. duminica este craciunul deci sunt slabe sperantele iar duminica de dupa va fi 1 ianuarie... dureri de cap, greturi, indigestii...
                              ai grija de tine si sa ne revedem sanatosi in 2012
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • Craciun fericit tuturor si un an nou plin de bucurii si impliniri sa ne vedem cu bine si in 2012.

                                Am si eu o intrebare exista in ploiesti sau in imprejurimi un dino test? Si daca da care este adresa exacta va rog. Multumesc
                                Last edited by byby 81; 24 December 2011, 00:21. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic::PH 26 BYE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google