Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumim pt poze vibere.

    Comment


    • frumoasa intalnirea vad.....imi pare rau ca n-am putut sa ajung mai devreme...aia e... pe data viitoare.
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • frumoase foto.... duminica fac si eu tot posibilul sa ajung. faina masina maxule...
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • Eu nici duminica nu pot sa vin ptr ca sunt internat la Spitalul Judetean si maine o sa ma operez , deoarece hernia mi-a recidivat dupa multi ani .. sper sa ne vedem saptamana viitoare !

          Comment


          • azi imi vine cumnata din italia si trebuie sa ii iau de la aeroport la ora 15:20. daca nu se intampla nimic o sa trec si eu o fuga cand ma intorc ...
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • e bn

              cin si eu azi vum vum
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • Prezent si eu azi

                Comment


                • inca mai sunt la aeroport. vai de mama ei de organizare (((((
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • numai 3 oameni ieri
                    Last edited by MihaitzaMCV; 16 January 2012, 11:06.
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • lasă liviule că data viitoare vom fi mai mulți...
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • Ieri la 4 eram decat eu si Neo , slaba prezenta

                        Comment


                        • Asta ptr ca nu a fost organizat nimic concret ieri . Nici eu , nici Razvan nu am avut cum sa ajungem ieri . Asa ca nu va mai faceti probleme .. oricum nu a fost anuntata nici o intalnire ptr ieri .. iar pana o sa vina caldura o sa facem o intalnire la 2 saptamani

                          Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 22.01.2012 ora 16.00 la Sala sporturilor ! Prezenta obligatorie !

                          Comment


                          • expresia de final este de efect duminica dimineata imi duc si imi abandonez cumnata la aeroport (la ora 18:30 am scapat ieri de la baneasa din cauza bagajelor ratacite) iar dupaamiaza voi ajunge la sala
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Ma rog , eu n-am avut de unde sa stiu ca e sau nu intalnire
                              Oricum , pe vremea asta o sa fie slaba prezenta, poate cand va da caldura

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google