intoarecere A2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intoarecere A2

    sal all am si eu o intrebare daca vrei sa pleci din spre bucuresti pe autostrada a2 constanta la cati km te poti intoarce de pe autostrada aproximativ si ce localitate este? multumesc
    laureate 1.5l, albastru marin

  • #2
    40 parca dar nu stiu sigur

    sigpic

    Comment


    • #3
      la Fundulea 30-35 km pe autostrada nu stiu exact sunt de acolo, pe DN3 sunt 37 pe autostrada sunt mai putini, vezi ca e camera, la iesire de pe autostrada, undeva in dreapta in departare,sus pe un stalp, bate in toata zona chiar si la stop sa nu iti vina vreo idee
      http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

      Comment


      • #4
        am observat ca ori de la accidente ori de la altceva sunt vreo 2 locuri unde poti intoarce pe autostrada fara sa fie pod sau ceva.. pur si simplu au disparut barile de protectie din mijloc cu tot cu stalpi. din pacate nu mai stiu la ce km era
        turbo makes torque and torque makes fun

        LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

        Comment


        • #5
          pai stati pana in fundulea parca mai e o comuna bragadiru sau gresesc eu?
          laureate 1.5l, albastru marin

          Comment


          • #6
            nu de alta dar vreau sa fac o proba cu loganu sa vad cat ii duce pielea eu cu taicamiu

            SRY CA AM POSTAT DE 2 oRI
            laureate 1.5l, albastru marin

            Comment


            • #7
              Originally posted by ten View Post
              pai stati pana in fundulea parca mai e o comuna bragadiru sau gresesc eu?
              bragadiru e in cealalta parte. adik la iesirea pe alexandria.. nus ce cauta pe autostrada din partea ta or fi mutato astia )
              eu stiu de primu pod ca ar fi acela care mergi spre lehliu pe unde era maidanu ala cu zapada ..
              turbo makes torque and torque makes fun

              LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

              Comment


              • #8
                Pana la Fundulea (40km), nu mai ai nici o "portita" de intoarcere. Nu bag mana'n foc dar eu asa stiu. Asa ca ce te-au facut pe tine 80 km, si iti poti testa masinuta in voie, nu?
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • #9
                  acum vad ca vrei sa faci o mica intrecere. Depinde si ce autostrada e mai aproape. pe bucuresti pitesti prima intoarcere e la km 36 dincolo la km 40 si ceva
                  turbo makes torque and torque makes fun

                  LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                  Comment


                  • #10
                    pai ce sa zic sa ne zici si noua care sunt concluziile tale dupa test si iti zic sa ai grija cum mergi

                    Comment


                    • #11
                      Mai se gasesc cateva locuri pana la km 40 unde poti intoarce, daca nu le-au acoperit.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #12
                        mai aproape de mine e asta a2 chiar la 2 pasi ca eu stau pe la morarilor iau pe la republica si am dat direct in ea o sa va zik si voua concluzia : )) apropo eu nu am carnet darrrr o sa il iau in decembrieeee
                        laureate 1.5l, albastru marin

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by andrei View Post
                          Mai se gasesc cateva locuri pana la km 40 unde poti intoarce, daca nu le-au acoperit.
                          Andrei... ai dat-o de gard aici... las-o dracului de treaba! ce faci? ii inveti sa faca prostii?

                          Dragilor! nu puteti intoarce pe A2 decat in locurile unde sunt poduri speciale pentru a iesi de pe autostrada! NU RISCATI SA INTOARCETI PRIN BRESHELE DINTRE SENSURI! Aveti grija de voi si de ai vostrii, nu va aventurati! Ganditi-va ce s-ar intampla daca v-ar lovi din lateral o masina cu cel putin 130km/h! Cel mai apropiat punct de intoarcere este la Fundulea, pe sensul bucuresti-Constanta (~40km).

                          Comment


                          • #14
                            o mica precizare incearca sa treci de zona destinata serviciilor si apoi sa te dai la ea ... s-ar putea sa fie veiozarii pe acolo i-am vazut destul de des in zona aia.
                            n-ai unde sa intorci mai devreme, cat de bresele din autostrada, ... cred ca ti s-a urat cu viata
                            http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                            Comment


                            • #15
                              am inteles de la niste baieti ca este centrul politei de pe autostrada la km20 si acolo se poate intoarce asa este?
                              am detector pe ea
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google