Intrebari Legate De Demontare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Se ia o surubelnita drapta si o bucata de carpa[ca sa nu zgarii bordul],bagi surubelnita pe lateralele casetofonului cu grija si atentie scotandu-l foarte usor

    Comment


    • #17
      Ok mercic mult. Nu stiu daca pentru un Mp3 am nevoie de o sanie sau are deja ?

      Comment


      • #18
        Are deja,intra pe cea veche

        Comment


        • #19
          Multumesc mult
          O sa incerc asta maine.

          Comment


          • #20
            Daca este cu fata detasabila scoateti fata si in lateral e vad doua fante in care se baga doua capete de electrod(mai degraba faceti un U dintrun electrod de 3mm)care seintroduce in cele doua gauri si se apasa spre exterior




            0

            Comment


            • #21
              Trebuie cautata o mufa adaptaore ptr. Radio,sanse 90% sa nu se potriveasca la noul casetofon,sau pot fi puse pe direct daca ai de gand sa-l tii mult pe masina[asa am facut eu]

              Comment


              • #22
                INREBARE? Am reusit sa montez carlig de remorcare la Logan (257 RON fabricat de CONEX) dar nu avea instalatia electrica.Ma poate ajuta cineva indicandu-mi pe unde sa scot cablurile din portbagaj pentru a ajunge la priza de pe carlig?
                Mii de multumiri!

                Comment


                • #23
                  Originally posted by BC08VDS View Post
                  Trebuie cautata o mufa adaptaore ptr. Radio,sanse 90% sa nu se potriveasca la noul casetofon,sau pot fi puse pe direct daca ai de gand sa-l tii mult pe masina[asa am facut eu]
                  daca radioul este model dupa 2006 are mufa euro si se pupa la fix pe logan

                  Comment


                  • #24
                    Am si eu o problema: nu mai functioneza becul care lumineaza butoanele de climatizare. Cum il inlocuiesc? PS: daca lovesc in plansa se aprinde..

                    77 SKY... cum intru si eu in posesia acelui manual de intretinere de unde postezi tu imaginile pdf?
                    Last edited by bec_light; 16 February 2009, 15:38. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by bec_light View Post
                      Am si eu o problema: nu mai functioneza becul care lumineaza butoanele de climatizare. Cum il inlocuiesc? PS: daca lovesc in plansa se aprinde..

                      77 SKY... cum intru si eu in posesia acelui manual de intretinere de unde postezi tu imaginile pdf?
                      trebuie sa declipsezi plansa de bord
                      1.2 TSI

                      Comment


                      • #26
                        Inteleg, dar cum fac asta?

                        Comment


                        • #27
                          bec_light ai pm
                          1.2 TSI

                          Comment


                          • #28
                            Demontare consola centrala
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              exista un manual pdf prin care desfaci loganul bucatica cu bucatica

                              Comment


                              • #30
                                am eu pdf logan
                                1.2 TSI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google