Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am observat ca dupa ce folosesc AC-ul, obiectele puse in spatiul de depozitare de sub consola centrala sunt reci. oare e facut intentionat asa pt a pastra rece o cutie cu suc pe timp de vara?
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

    Comment


    • Se numește economie, nu au fost montate conductele de aer spate, dar ai găuri în cutia aerotermei exact în zona descrisă de tine.





      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Multumesc pentru raspunsuri! Problema este ca eu am primit doar o cheie (cealalta este pierduta). Cea pe care o am are inchidere dar o dublura cu inchidere/deschidere nu am gasit decat de la 400 de lei in sus ceea ce mi se pare cam scump! O cheie simpla fara inchidere/deschidere am gasit in jur de 300 de lei!

        Comment


        • Pentru X52 chei doar în reprezentață
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Deci o cheie cheala la 300ron e ok, dar una cu telecomanda deschidere la 400ron e scumpa.
            Priceless.

            Comment


            • Radio de la mașină din semnătura afișează ora sau ceasul e doar cel din bord? Luminile de marșarier la aceeași mașină sunt pe ambele părți?
              Prowd of my new wheels!

              Comment


              • skd_ozenel, ambele chei sunt scumpe, cu sau fara inchidere. Nu stiu unde ai vazut tu ca am scris ca e ieftina cheia simpla. La 400 si ceva de lei am gasit in oras la un centru de copiat chei. La reprezentanta o cheie cu inchidere este undeva peste 600 de lei si asta chiar este un pret nesimtit!
                Am facut dublura la cartela la o Laguna II la reprezentanta si m-a costat sub 500 de lei (mai precis 112 euro)!
                Last edited by Remus77; 18 August 2015, 11:14.

                Comment


                • Originally posted by AlexPetro View Post
                  Radio de la mașină din semnătura afișează ora sau ceasul e doar cel din bord? Luminile de marșarier la aceeași mașină sunt pe ambele părți?
                  ”Da”, ora e afisata doar in bord si ”da”, sunt doua lumini de marșarier.

                  Comment


                  • Doar daca ai navigatie ora nu mai este afiasta in computerul de bord.

                    Comment


                    • Aveti idee cum se demonteaza ornamentul din jurul proiectorului la sandero 2.(tragi pur si simplu de el?).Stiu..nu i logan 2 dar ma gandeam ca-i cam aceiasi treaba..
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Originally posted by TopCat View Post
                        problema nu e din soft ci din telefon. trebuie sa intri in setari la Bluetooth si sa-i dai vizibilitate si la sim. p-or,aor sa se vada toate nr. bafta!
                        Nu este din setarile telefonului .... Numerele sunt doar in telefon, sim-ul este gol. Telefonul este un Samsung S4 ... in agenda vizibila pe cd-player apar aleatoriu doar cateva nume, luate din alfabet aiurea ... adica vreo 2 cu A, cateva cu C ... D etc ... terminand cu X, in total cam 15 nume dintr-o agenda de peste 400 de nume.

                        Comment


                        • sterge-i conexiunea (si din tel si de pe sistemul audio al masinii) si reimperecheza-le
                          dupa ce se conecteaza, descarca singurel agenda telefonica.
                          vezi sa nu intri cumva la recieved calls sau la dialed calls, ci la phone book
                          Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                          Comment


                          • Am si eu o intrebare ca eu sunt intr-o mare dilema, daca stie cineva raspunsul...
                            Stie cineva cati litrii are rezervorul de la Logan II 1.2 16v...??? Eu stiam ca 50l, asa cum e scris si in cartea masinii... Pentru ca eu zilele trecute inainte sa fac un drum mai lung, am decis sa-i fac plinul, rezervorul nu era pe rosu, mai avea 2 pavele.... si surpriza a fost ca au mai intrat inca 50l si mai era loc sa mai bag...
                            Ce ziceti de asta...??? Sa fie mai mare de 50l + un gol de rezerva pentru gaze???
                            Sau pompa de la benzinarie nu indica bine...s-au intamplat cazuri sa fure la pompa, ca eu nu stiu !!!

                            Comment


                            • Originally posted by t0rquemada View Post
                              Doar Acces nu are chei cu butoane, celelalte echipări au 2 chei cu butoane.
                              Mai are masina butuc de cheie si pe usa de pe partea dreapta? Ca atunci s-ar explica de ce au ambele telecomanda.
                              Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                              Comment


                              • E greu să cauți...
                                În carte rezervorul are 50L, pe TdB toate pavelele aprinse = 45L, iar la alimentare pot intra până la 62L






                                @einstein1984 acces are butuci pe ambele părți, restul doar pe ST pentru volan pe ST sau doar pe DR pentru volan pe DR
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google