Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aia nu e culoare pentru Romanica.


    Sent from mobile
    Keep walking...

    Comment


    • Va salut,
      recomand Beige Cendre, e un fel de cafea cu lapte, o culoare mai rara, nu e pretentioasa defel ( nu apare in configurator), eu sunt multumit, nu se vede praful, (nici cand a udat-o ploaia cu praf saharian), am masina de 2 luni, am uitat cand am spalat-o ultima oara

      Comment


      • Nu apare in configurator deci nu mai e dispo. Confirm cele spuse de tine , si eu sunt f multumit de ea

        Trimis de pe al meu SM-J500FN folosind Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by agp626 View Post
          Va salut,
          recomand Beige Cendre, e un fel de cafea cu lapte, o culoare mai rara, nu e pretentioasa defel ( nu apare in configurator), eu sunt multumit, nu se vede praful, (nici cand a udat-o ploaia cu praf saharian), am masina de 2 luni, am uitat cand am spalat-o ultima oara
          Asa e si eu sunt multumit de ea. Culoare antijeg, perfecta pentru Romania.

          Comment


          • Beige nu mai e disponibila in gama Dacia.
            Acel maro nu seamana cu celactual de pe Duster pentru ca e ceva mai inchis si bate spre un....caramiziu rosiatic in soare (nu ma pricep la descris culori - cea mai mare medie la desen: 8 ) )
            Pe saptamana viitoare o sa aiba la Cluj prima masina masina cu noua culoare si o sa merg sa ii fac poze

            Comment


            • @cristin_m,
              nu contest ca Beige Cendre nu mai e disponibila, dar nici acum 2 luni cand am cumparat masina nu exista in configuratorul culorilor

              Comment


              • Rmsese pe stoc ?

                Trimis de pe al meu SM-J500FN folosind Tapatalk

                Comment


                • Posibil sa fi ramas pe, stoc dar 5 zile. Am cumparat-o in 24 februarie si a fost fabricata in 18 februarie (asa scrie pe factura), tin minte ca in seara precedenta cumpararii, culoarea Beige Cendre nu aparea pe configurator, nici nu ma interesa de fapt prea mult, dar am ales-o ca mi-au propus-o la reprezentanta, mi-a placut configuratia si am luat-o peste 2 zile fara sa astept.

                  Comment


                  • Ai avut noroc ca mai era pe stoc

                    Comment


                    • Va salut si va rog sa nu mi-o luati in nume de rau:
                      Am folosit si functia cautare dar...
                      Exista vreun tutorial despre cum se schimba filtru de habitaclu?
                      Nu am reusit nici macar sa indentific, la fata locului, oricat m-am uitat pe sub bord, pozitionarea acestui filtru.
                      Multumesc anticipat !
                      "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                      "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                      Comment


                      • Asta am eu in PC despre filtrul habitaclu. Sper sa te ajute.
                        https://drive.google.com/folderview?...Tg&usp=sharing
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • Vezi aici

                          Comment


                          • @Oti: ai luat tutorialul lui bazooka și pozele de la mine
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Mulrumesc la toata lumea care m-a ajutat la momentele respective. In PC documentele sunt salvate fara sursa donatoare, i-mi cer scuze ca nu pot preciza asta.
                              „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google