Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La fel si la mine. In trapta intai, mers incet, daca ridic piciorul de pe acceleratie "da in nas" destul de brutal, dar m-am obisnuit si incerc sa evit situatia.

    Comment


    • Uneori si la mine in treapta 1.Motor 1.2

      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

      La fel...

      Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
      Last edited by sorin74ivn; 26 July 2016, 16:19. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Tocmai am scos CD-player-ul ca urmeaza sa montez o navigatie si am descoperit pe manunchiul de fire unde e alimntarea si cele de sunet o mufa. Aveti idee ce e? Atasez o poza
        Attached Files

        Comment


        • Se poate scoate scotch-ul de hârtie și vezi pe care mânunchi merge, 24/8/12pini.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • aceasi mufa o am si eu .. si tot cand am montat navigatia am descoperito ... tOrq ar putea sa ne spuna ce rol are acea mufa .

            Comment


            • Daca vrea... Nu are legatura cu navigatia?

              Comment


              • Nu are legătură cu radioul, decât dacă vor să implementeze PTT-ul(Push to Talk pentru EVO) pe volan - mai durează la Dacia.

                O poză mai clară ar elucida misterul.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Are cineva vreo idee cum pot indeparta si eu o zgarietura de pe fata de usa? Nu pare a fi asa adanca dar se vede destul de urat (s-a albit asa unde e zgariata).

                  Comment


                  • pune o poza
                    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                    Comment


                    • Depinde cat de adanca este. Poti incerca cu o pasta de dinti care promite albirea dintilor si o carpa de bumbac nu foarte pufoasa, ceva gen prosop.

                      via Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by bolovan View Post
                        Mers pe drum incet (tr-a I-a la relanti...sau chiar a II-a)...masina smuceste. Destul de tare. Si se comporta la fel pana in 1400 rpm. Dar asta doar in tr-I-a si a II-a...(mers foarte incet).
                        Se mai manifesta la cineva asa?
                        Si la mine. Dar la relantiu nu face. Numai daca e f putin accelerata, circa 1000 rot. La relantiu, treapta 1, am urcat Semenicul (ca sa isi faca copilul somnul) si nu a smucit.
                        Pana la circa 10000 km motorul prinde putere in plaja 800-1500 rot, cel putin aici se vede ca nu e ajutat de turbina. Cred ca atunci se termina rodajul. Dacia avea masinile pt test drive pe la 7000km

                        Comment


                        • Aceasta este zgarietura!
                          Last edited by plasStik3; 30 July 2016, 12:37.

                          Comment


                          • Nu cred ca merge cu pasta de dinti cum am zis mai sus. Eu am inteles ca e vorba de vopsea, n-am fost atent ca e vorba de fata de usa.

                            Comment


                            • Fane, la tine cutia e galagioasa la schimbarea treptelor de viteza?


                              Sent from mobile
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Timoneria e galagioasa.

                                via Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google