Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intrebare amuzanta, dar cat se poate de reala: unde poti gasi locuri de ascuns bani si care sa nu-I gaseasca nevasta. Ma refer la locuri greu accesibile sau ascunse in habitaclul Loganului 2. La un Opel Astra H aveam sub frana de mana o nisa ascunsa de un capac iar prin scoaterea lui se accesa mufa pentru diagnoza. Se gasesc astfel de locuri si la Loganelul Prestige? Imi trebuie neaparat astfel de locuri ca nu stii ce gasesti in traffic si nici nu sti cand iti vor trebui banutii in astfel de cazuri.

    Comment


    • Dacă există ce te face să crezi că trebuie făcute publice aici, soția nu intră să citească pe loganclub?!
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Nu cunoaste d-ale calculatoarelor si nici nu se baga pe pc-ul meu. Ea are laptopul pentru ce ii trebuie ei. In concluzie, inca astept raspunsul.

        Comment


        • Și de pe laptopul ei nu poate accesa loganclub?!
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Originally posted by mihaipiratu View Post
            ...aveam sub frana de mana o nisa ascunsa de un capac....
            Sa ne scrii si noua despre scandal dupa ce afla. [emoji2]

            Comment


            • Cred ca s-a deviat de la subiect. As aprecia un raspuns la obiect.

              Comment


              • Originally posted by mihaipiratu View Post
                Intrebare amuzanta, dar cat se poate de reala: unde poti gasi locuri de ascuns bani si care sa nu-I gaseasca nevasta. Ma refer la locuri greu accesibile sau ascunse in habitaclul Loganului 2. La un Opel Astra H aveam sub frana de mana o nisa ascunsa de un capac iar prin scoaterea lui se accesa mufa pentru diagnoza. Se gasesc astfel de locuri si la Loganelul Prestige? Imi trebuie neaparat astfel de locuri ca nu stii ce gasesti in traffic si nici nu sti cand iti vor trebui banutii in astfel de cazuri.
                Eu ii puneam in rezervor.

                Un avantaj e ca banii sunt din plastic, aia de hartie n-ar fi in siguranta peste tot in Logan cand mai da apa, daca nu-s in punga de plastic.

                Eu zic sa-i bagi in roata de rezerva, intre janta si cauciuc. Cand ai nevoie de ei, scoti aerul din cauciuc si aia e. Sigur nu-i gaseste nevasta. Si nici hotii care ti-ar fura roata de rezerva. Adica, tu ramai oricum fara bani, dar nici aia nu-i folosesc. O sa-i ia baietii de la vulcanizare.
                Last edited by mr.K; 2 September 2016, 09:23.

                Comment


                • O idee la care m-am gandit si eu, dar nu este practica. Daca pun azi 100 ron si peste5 zile inca 100 ron? Muncesc prea mult si nu renteaza. Multumesc pentru idee. Astept si alte sugestii.

                  @Fanez- va anunt cand o sa-mi iau head shoot cu tigaia.
                  Last edited by mihaipiratu; 2 September 2016, 09:25. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Scoti capacul de la sigurante din interior si bagi acolo, este loc destul

                    Comment


                    • Pai nu exista riscul sa alunece spre un loc mai greu sau chiar imposibil de accesat? O idee buna in principiu!

                      Comment


                      • Nu au unde sa alunece, pui intr-un plic de exemplu sa stea grupati, uita-te acolo sa vezi ca stau corect.
                        Sau alt loc 1000% safe este in cutia cu relee-sigurante de la motor, uita-te si acolo, scoti capacul atent sa nu lasi urme altfel pierzi garantia !

                        Comment


                        • Si nici nu trebuie sa-ti faci griji ca o scânteie de la o siguranta arsa accidental ar putea sa te lase fara bani, din moment ce îi pui în plic (din hartie). Poti sa-i pui în cartea masinii, în torpedo. Banuiesc ca sotia nu e curioasa sa vada detalii tehnice despre masina.

                          Comment


                          • mai bine dati idei din astea subversive pe PM, asa cum am facut eu, decat pe aici..

                            imaginatie sa fie, ca locuri sunt destule!

                            Comment


                            • Da, o sa-l controleze la frontiera in cutia de rellee-sigurante la motor ...!

                              Comment


                              • Originally posted by mihaipiratu View Post
                                Intrebare amuzanta, dar cat se poate de reala: unde poti gasi locuri de ascuns bani si care sa nu-I gaseasca nevasta. Ma refer la locuri greu accesibile sau ascunse in habitaclul Loganului 2. La un Opel Astra H aveam sub frana de mana o nisa ascunsa de un capac iar prin scoaterea lui se accesa mufa pentru diagnoza. Se gasesc astfel de locuri si la Loganelul Prestige? Imi trebuie neaparat astfel de locuri ca nu stii ce gasesti in traffic si nici nu sti cand iti vor trebui banutii in astfel de cazuri.
                                Nu stiu cum sa definesc, dar pe partea soferului, jos in consola centrala e un locas de sigurante ceva. Dai mochea la o parte scoti capacul si ascunzi banutii . Poti sa ii pui si in usa de la portbagaj, daca te uiti atent ai unde sa ii bagi. Bafta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google