Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in port-bagaj,sub mocheta ,in partea dreapta,pe lateral(unde este prins cheia pt roata de rezerva

    Comment


    • la parasolar, like a boss!
      deschizi din greseala si curge averea ilicita, in masina cu sotia fiind, bineinteles!
      daca esti cu amanta, nu-i o problema, dimpotriva!

      Comment


      • Daca sunt vre-o 2-4 caramizi de bani merg bine ascunsi in usi
        Last edited by GFN; 3 September 2016, 15:00.
        Captain of the black pearl

        Comment


        • Pe urma o sa citeasca hotii, ce mai ascund romanii prin logan si incep sa le purice in cautare de galbenei si verzisori.

          Comment


          • Are si colegul o problema, v-a solicitat ajutorul si voi ati început cu mistouri. Eu, ca sa fiu sigur în privinta banilor, îi tin la nevasta. Asa scap de orice grija.

            Comment


            • Eu am taiat cardul de salar. Mi-am facut alt cont cu alt card...si transfer dintr-un cont in altul. Altfel....cash...ii gaseste. Nici cainii care cauta droguri prin masini nu sunt asa de eficienti. Ah...si inca ceva...obligatoriu moaca de suparat.
              ..altfel...cum simte un iz de fericire...cum se prinde

              Comment


              • Poti sa desfaci clipsurile de la mocheta destul de usor si pitesti banii acolo

                Comment


                • Sa vedeti ce fericire pe mine , cand am cumparat Dacia sh de la un "privatizat" cu chiosc, si am gasit sub husa scaunului dupa doua saptamani de la achizitie, fisicul de bani. La momentul respectiv, echivalentul unui salar.....ghinionul a fost ca ia vazut sotia cand am schimbat husele la scaune.
                  „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                  Comment


                  • Originally posted by Fanez View Post
                    Are si colegul o problema, v-a solicitat ajutorul si voi ati început cu mistouri. Eu, ca sa fiu sigur în privinta banilor, îi tin la nevasta. Asa scap de orice grija.
                    Hahahaaaa !!! Si pe tine te controleaza si pe forumuri ?

                    Bani sa fie , ca locuri sunt ... sute !
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Sute sa fie ca locuri gasim.

                      Comment


                      • Am si eu doua intrebari. Prima, ar fi legata de furtunul care iese pe sub masina, ce este, e cumva pentru condensul de la AC? Iar a doua intrebare, ce e chestia aia langa microfon? Am uitat sa fac poza si de lene sa mai cobor am gasit una pe net.Pare a fi din sticla ceva. E vreun senzor?
                        Attached Files

                        Comment


                        • Chestia aia de langa microfon este senzorul de temperature ambientala din habitaclu. Cred...

                          Comment


                          • Furtunul daca nu ma insel este de la tavita pe care sta acumulatorul , rolul acestuia este de a evacua lichidul scurs din baterie .
                            sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                            Comment


                            • Furtun evacuare acid și senzor temperatură habitaclu, ai Prestige ar fi trebuit să știi chestia asta încă de dinainte de a cumpăra mașina
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Mare clasa, torque, ca intodeauna

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google