Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta e lipici dsau ce?

    Comment


    • da, eu folosesc.
      Ce vrei sa stii ?

      Comment


      • Aditiv pt uleiul de motor.

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Heger View Post
          Buna ziua. Am si eu o intrebare: se poate face sa emita un semnal sonor la bocarea/deblocarea usilor cu telecomanda din cheie? (Logan II - 2016). Multumesc
          Eu mi-am facut la Duster un montaj pe canbus care implementeaza alarma, si genereaza beep-uri la inchidere/deschidere

          Comment


          • Se poate schimba asta: https://www.google.ro/search?q=grila...KHJ9AtTkwHM%3A cu asta: https://www.google.ro/search?q=masca...57WUO6QFDZM%3A

            Ramane la fel fluxul de aer introdus in habitaclu? sau se aude urat, intrucat masca patratoasa nu se imbina bine cu cercurile alea din bord???

            Comment


            • Salutare! Imi poate recomanda cineva din propria experiență o prelata / husa exterioara de calitate pentru Logan? Daca nu e voie sa postati link direct spre vreun magazin online, rog sa îmi trimiteți un mesaj privat. Mulțumesc
              Dacia Logan II, 1.2 16V, Prestige & Securite Pack

              Comment


              • cEu nu pot sa recomand un magazin, pentru ca nu recomand husa pe masina.
                Scuze, ca n-am fost la inaltimea asteptarilor.
                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                Comment


                • Originally posted by catalin11 View Post
                  Salut, de unde pot achizitiona la un Logan II Ambiance 2015 ?
                  Sunt din Pitesti, dar pot cumpara personal si din Bucuresti.
                  Salut!
                  Acum am citit ce ai scris
                  Eu am cumparat pasla antifonanta de sub capota impreuna cu un prieten de la un centru de dezmembrari, iar clipsurile se gasesc la magazinele auto sau in targul vitan

                  Comment


                  • Temperatura lichid racire 0.9 tce

                    Salut
                    La mine temperatura lichidului de racire este de 82-83 grade iarna si 86-87 grade iarna. E buna, mi se pare cam mica

                    Comment


                    • daca vrei sa citesti mai multe pe tema metabond:
                      Un prieten si-a cumparat Metabond (un "produs nepoluant pentru reducerea frec

                      Comment


                      • Originally posted by denisz View Post
                        Salutare! Imi poate recomanda cineva din propria experiență o prelata / husa exterioara de calitate pentru Logan? Daca nu e voie sa postati link direct spre vreun magazin online, rog sa îmi trimiteți un mesaj privat. Mulțumesc
                        Nu recomand husa exterioara pt masina. Masina trebuie sa "respire" in primul rand, in al doilea rand ai sanse mari sa o zgarii.

                        Comment


                        • Ai sanse mai mari sa prinda rugina.

                          Comment


                          • Originally posted by Amiralul View Post
                            Se poate schimba asta: https://www.google.ro/search?q=grila...KHJ9AtTkwHM%3A cu asta: https://www.google.ro/search?q=masca...57WUO6QFDZM%3A

                            Ramane la fel fluxul de aer introdus in habitaclu? sau se aude urat, intrucat masca patratoasa nu se imbina bine cu cercurile alea din bord???
                            Trebuie decupat din bord ( din aeratoare mai exact, cate putin pana incape ). Diametrul cercurilor din bord e mai mare decat dreptunghiurile alea. Si trebuie sa decupezi destul, sa poti monta masca. Am facut eu asta. Ai aceelasi debit

                            @GuGu21
                            Multumesc de informatii si vezi ca ai un PM

                            Comment


                            • Ma bate gandul sa imi Montez praguri de fibra de sticla . Ma puteti ajuta si pe mine cu o locatie de unde pot sa le procur ? Logan 2- an 2015.

                              Comment


                              • Nici eu nu sunt adept al husei de masina, dar asa s-a intamplat ca locul meu de parcare este exact sub o teava de scurgere al blocului, teava ce deja a inghetat complet si toata zapada ce se topeste de pe acoperis ajunge pe masina, unde ingheata instant. Ca si rezultat, am masina acoperita de gheata si as putea sa o curat abia dupa ce revin temperaturile pozitive. Pentru a proteja masina de astfel de incidente, as pune o husa.
                                Dacia Logan II, 1.2 16V, Prestige & Securite Pack

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google