Intrebari/Raspunsuri diverse la MCV

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe locurile 6-7 nu exista locasuri pentru boxe
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • Si atunci cei de acolo aud muzica in conditii OK, fara ca sa fie data foarte tare la restu?

      Comment


      • Nu .. ca sa se auda la ultimele locuri trebuie data muzica mai tare .. e ceva normal .. neavand sonorizare pt ultimele locuri .. dar pana la urma nu stiu cati merg zi de zi cu 7 persoane in masina .. poate sa fie masina de firma ..

        Comment


        • Poti improviza , ca sa pui boxe si pe locurile 6-7
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • si eu sunt curios

            Comment


            • Ultima Activitate: 7th November 2010 14:49

              Comment


              • unde ? ca pe tavan nu au loc... , si nici in usile de portbagaj.
                sigpic

                Comment


                • Am si eu o intrebare pt posesorii de mcv; Aveti probleme cu spartul proiectoarelor? Vreau sa imi pun pe berlina mea bara de mcv, si un posesor de mcv mi-a zis ca nu prea merita pt ca el in 3-4 ani de cand are masina a schimbat vreo 3 proiectoare. Zicea ca se sparg mult mai usor datorita barii din fatza care are gaura mai mare pt proiectoare si iti arunca mai repede pietre in ele. Asa e? Voi ati avut asa probleme?
                  Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                  Comment


                  • nu este adevarat
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • vanzare cumparare

                      Daca eu cumpar o masina din targ ce acte trebuie facute intre mine si vanzator ca nu cumva dupa ce ma despart de el sa ma trezesc ca nu pot sa o inmatriculez sau mai stiu eu ce alte belele?

                      Care sunt procedurile in acest caz?
                      ps. cat are consumul un logan mcv.1,6 16 valve?Oscilez intre un dci85 cp si 1,6 16 v,care e mai ieftin sau care e mai bun?


                      Multumesc...
                      Last edited by ginodino; 17 May 2011, 19:12.

                      Comment


                      • Am probleme cu aerul conditinat. Stie cineva unde pot gasi "meseriasi" buni?
                        Merci

                        Comment


                        • Mergi la DACOSERV. Au preturi chiar mai mici decat service-uri de cartier. Depinde si care e problema, trebuie o diagnoza mai intai.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • mai ieftin e 16 valvele dar ca mers recomand dci dar ai grija la carburant ...
                            Cel mai bine cauti o reprezentanta care are , si faci un test cu un dci si dupa care faci si cu 16 valve si o sa vezi clar diferenta....
                            sigpic

                            Comment


                            • Sa mai ai in vedere preturile componentelor motorului diesel. In caz ca pica ceva la datorie te costa mult mai mult reparatiile.

                              Comment


                              • A un mcv 1,6 8v SI AM OBSERVAT LA SEMAFOR CA MOTORUL se tureaza singur, nu foarte tare, dar cat sa se simta, iar pe turometru se observa prea putin cresterea de turatie si, totodata, mi se ridica apa la 6 linii. LA 3 SECUNDE totul revine la normal. Ce ar putea avea?
                                Domina ca sa nu fi dominat!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google