ITP Galati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    N-are nimeni un stingator si o trusa inca in perioada de valabilitate? Ajutam un coleg doar!
    Ca pret, cel mai ieftin era la Apan, pe dig.

    Comment


    • #32
      Originally posted by sabo valentin View Post
      AJUTOR! Vreau sa fac ITP. Unde e, actualmente, mai ieftin? Si, in alta ordine de idei, ma imprumuta
      cineva cu un stingator si o trusa medicala care sa fie inca in termen?
      Un stingator am eu dar nu stiu daca mai este in garantie,maine iti dau un raspuns.

      Comment


      • #33
        Originally posted by sabo valentin View Post
        AJUTOR! ...
        Aici un coleg ne-a cerut ajutorul!!!
        Nu trebuie neaparat sa-i si rezolvam problema, dar macar putem sa-l bagam in seama!?
        Bunul simt, obliga!

        Comment


        • #34
          On topic: Am fost la Iatsa sa-mi fac ITP-ul, cand am ajuns tocmai scoteau de pe stand un rapan de Dacie trecuta de varsta de 20 de ani lejer. Am acostat un nene ce parea sa munceasca acolo si i-am spus ca vreau si eu sa-mi fac ITP-ul... Cand a vazut ca masina e la primul ITP a spus ca nu se poate, ca are turometrul stricat, s-a intors si a plecat... am plecat si eu fara sa-l iau la suturi pe hodorog. Probabil in ziua aia faceau ITP numai la masinile fara nici o sansa sa-l treaca!
          Last edited by gl_mmm; 13 November 2010, 09:00.

          Comment


          • #35
            1. Apan - cel mai ieftin
            2. IATSA
            3. Nalba
            4. Sherr - cel mai scump


            La nalba cei mai mare mafioti si servii de cea mai proasta calitate...la iatsa cu uleiul meu si toate celea ma ajuns 65 de lei ..;)plus ca apoi am facut itp-ul si ma ajung f putin..si nu am stat o gramada de timp sa isi bea oamenii cafeaua..
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

            Comment


            • #36
              Eu recomand Apan.Baieti serviabili si care nu intra in amanunte de genul :instictor sau trusa medicala,

              Comment


              • #37
                @gl_mmm nu trebuia sa-mi "ologesti" postarea, ca nu am spus nimic rau...

                Comment


                • #38
                  sabo valentin
                  Ultima Activitate: 10th November 2010 10:46
                  Adica exact dupa ce a postat
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by vasile78 View Post
                    @gl_mmm nu trebuia sa-mi "ologesti" postarea, ca nu am spus nimic rau...
                    Data viitoarea da-i omului un sfat care sa poata fi urmat. Nu-l trimite tu la prietenii lui ... ca nu degeaba a cerut ajutor aici! Sau abtine-te daca nu ai ceva constructiv de adaugat!
                    Multumesc pentru intelegere.

                    Comment


                    • #40
                      Nu l-am trimis nicaieri, "i-am dat un sfat" si anume sa apeleze la prieteni. Si ca sa fiu constructiv... de ce nu l-ai ajutat dumneata?

                      Comment


                      • #41
                        Vasile, ai PM. Acolo facem discutiile unu-la-unu. Multumesc!
                        Maine voi sterge posturile care nu legatura cu subiectul topicului.

                        Comment


                        • #42
                          Salut! A venit timpul sa-i fac masinutei "vizita la doctor" (ITP)....Mare mi-a fost uimirea sa-mi spuna ca la directie si pe dedesubt e OK, avand in vedere cate gropi avem pe strazile noastre si de 2 ani de zile n-a mai pupat in service.
                          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                          Comment


                          • #43
                            Pentru cei care trebuie sa faca ITP-ul va recomand sa-l faceti la Frontal
                            Preturi: 60 lei pt benzina si 70 lei pt motorina

                            Am fost la Iatsa, si-mi cerea 1.5 mil, imi facea pretul in functie de ce marca era masina mea, LOL

                            Comment


                            • #44
                              Pe Crizantemei nu?...70 de roni la diesel e un pret bun.
                              La vara ma bag si eu la un ITP.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Şi eu trebuie să merg la ITP . Am primit un mesaj de la Nalba în care îmi spuneau că primesc cadou un bon în valoare de 50 lei dacă fac ITP la ei.Acum rămâne să văd cât face toată afacerea.
                                Skypee™

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google