J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    cu siguranta, exceleaza la curatenie, doar nu a facut armata la f.f.

    Comment


    • #32
      mie imi place folia! chiar mi-am pus acuma cateva zile si pe geamurile din fata tot 5%!
      si is suuuper multumit!
      Bafta in tot ceea ce vrei sa faci
      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

      Comment


      • #33
        Multumesc Dsign si Sorin_pss!

        Pe viitor doresc sa-i inlocuiesc oglinzile laterale cu cele de prestige si niste jante in locul celor de tabla
        Last edited by jelly; 12 August 2009, 17:33. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #34
          Foarte curata masina ta. Felicitari si succes pe mai departe.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • #35
            Originally posted by Eu4yas View Post
            Foarte curata masina ta. Felicitari si succes pe mai departe.
            Multumesc mult!

            Comment


            • #36
              Salutare! Revin si eu dupa atata timp de cand nu am mai postat nimic referitor la job-ul meu. Zilele trecute am achizitionat un set de jante de origine de care pana acum sunt foarte multumit de ele si de cum merge masina. Sper in viitorul apropiat sa mai adaug niste oglinzi de prestige si xenoane. Iata si pozele! Numai bine!
              Attached Files

              Comment


              • #37
                Frumoasa masina.Zi si mie te rog cat te-au ajuns jantele,si apropo de jante sa te duci la nenea ala care le-a echilibrat si sa ii zici ca plumbii pe care i-a pus sunt pentru jante de tabla:P.Numai bine!

                Comment


                • #38
                  I-am si zis referitor la plumbi si a zis ca sunt mai buni astia fata de ceilalti deoarece se pot dezlipi de la apa. Oricum vreau sa ma duc la alta vulcanizare si sa-i schimb ca nu-mi place deloc cum arata. Jantele le-am luat la un pret bun zic eu tinand cont ca masina dupa care le-am luat avea 5000 de km. Numai bine!

                  Comment


                  • #39
                    Incearca cu plumb adeziv pe interiorul jantei si asa nu o sa se mai vada.Garantez eu ca daca sunt lipiti bine nu o sa sara.

                    Comment


                    • #40
                      Da, oricum multumesc de sfat dar m-a aburit ala de la vulcanizare ca cica sunt mai buni astia, o fii ei mai buni dar arata urat

                      Comment


                      • #41
                        tare dragut loganul tau,curat,ingrijit,bravo!sa stapanesti sanatos jantele!

                        Comment


                        • #42
                          daca ma intrebai pe mine, iti spuneam....suna un prieten . Ma bucur ca ai facut-o pana la urma si ai rezolvat-o cu plumbii aia.
                          Jantele sunt frumoase, insa baga si alte anvelope, schimba kormoranele, eventual alta dimensiune, inaintea oglinzilor si xenoanelor.
                          Succes pe viitor si nu ezita sa ma suni oricand ai nevoie.

                          Comment


                          • #43
                            Poze noi cu jantele fara plumbi pe exterior. Multumesc pe aceasta cale lui ady-bac si sorin_pss ca m-a indrumat la cine sa apelez! Numai bine!
                            Attached Files

                            Comment


                            • #44
                              Cum fac sa-mi iau si eu jante de-astea? Mai aveau masini?? Ca eu nu gasesc. Arata foarte bine!
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • #45
                                aleXpeed jantele le-am luat de la un baiat de pe forum. Si mie imi place cum arata masina cu ele, parca e mai robusta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google