Jante,model Si Brand

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    sa le folosesti sanatos !!!

    Comment


    • #32
      Pt că am jante pe 16 din fabrică, pt iarna am ales jante alutec la 280 lei bucata împerecheate cu Michelin alpin A4 la 200lei.
      Attached Files

      Comment


      • #33
        foarte bine ai facut, desi eu m-as fi uitat la rial, in special Milano.

        Comment


        • #34
          M-am uitat la bani , să fie deschise la culoare ( am blue cosmos) și ceva mai pline fiindcă consider ca Loganul nu merită să își arate mușchii ( tamburi+ etrieri )

          Comment


          • #35
            ai dreptate cu "muschii" dar as merge pe culori inchise, chiar si la blue cosmos.

            Comment


            • #36
              Originally posted by dl_dr25 View Post
              Pt că am jante pe 16 din fabrică, pt iarna am ales jante alutec la 280 lei bucata împerecheate cu Michelin alpin A4 la 200lei.
              Unde ai găsit Alutec la banii aia?

              Comment


              • #37
                Auto soft. Două au avut nevoie de 15gr de plumb, două fără foarte surprins și eu. Am mai luat inele la 70lei 4 bucăți, 115lei împerecheat cauciucuri cu jante și o pană pe spate.

                Comment


                • #38
                  Eu am un logan 1.0 sce prestige 2017 cu jante de 16 si as dori sa mai iau un rand de jante pe15 pt iarna.Ce fel de geanta as putea pune 6j×15 dar ce et?

                  Comment


                  • #39
                    pe L2 ai ET 40

                    Comment


                    • #40
                      La L2 Ph2 ai 6x15 4x100 ET 40

                      Comment


                      • #41
                        Multumesc ca astia de la Vc nu stiau in schimb au pus rezerva de 15 cu toate ca rotile sunt pe 16

                        Comment


                        • #42
                          Pai ca diametru total nu e mare diferență din câte stiu eu.

                          Comment


                          • #43
                            Si cu rezerva nu se recomanda sa mergi mai mult de 80km/h, chiar daca e de dimensiuni normale.

                            O prostie marca Dacia. Mai bine puneau roata mica. (Ba prezoanele lipsa la jantele de aliaj, ba dimensiuni diferite la cele de 16, asa ca s-au gandit sa le faca cu limitare ca sa fie acoperiti)


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                            I have no special talent. I am only passionately curious.

                            Comment


                            • #44
                              Am văzut ca jantele de logan 1 au et 50 iar cele de logan 2 au et 40. A pus cineva jantele cu et 50 pe logan 2? Încerc să găsesc niște jante de logan 1 de ocazie.

                              Comment


                              • #45
                                Decât să cumperi de Dacie cu et 50 mai bine cauți ceva la 37-40 tot de aliaj.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google