Jocuri NOKIA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jocuri NOKIA

    Poate sami zica si mie cineva de unde as putea face rost de jocuri pentru un n73?????Si sa fie free
    :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

  • #2


    mai sunt si altele, vezi ce gasesti aici...
    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

    Comment


    • #3
      Mersi de pont sper sa mai vina si alti cu propuneri si poate au si ceva pareri despre jocuri jucate deja de ei
      :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

      Comment


      • #4
        Si eu am tot n73 ME si joc asphalt 2 urban GT un fel de underground cu grafica foarte buna da'mi un PM cu ID tau si ti'l trimit !

        Comment


        • #5
          Nu mai are nimni vreun joc pt n 73 sau ceva informatii pretioase?
          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

          Comment


          • #6
            Vedeti ca nu prea merg instalate aplicatiile toate pe n73
            Trebuie sa aveti softurile semnate.Si nu mai merge asa usor sa obtineti certificat de developer, am gasit pe un site japonez koreean...ce o fi ...si de acolo mi-am luat certificat ca sa imi semnez softurile...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Cu certificatul nu prea sunt probleme(eu nu am intalnit) dar de obicei cei care le posteaza pun un an valabilitate la instalare... si atunci cand vrei sa le instalezi iti da o eroare ca nu mai e valabil jocul... operatiunea se rezolva simplu... schimbi data telefonului cu un an sau doi in urma apoi instalezi jocul si schimbi data la loc... si... VOILA !!
              PS: e valabil si pentru teme si alte aplicatii !!

              Comment


              • #8

                Comment


                • #9
                  Da jocuri pentru Nokia 6300 nu stie nimeni de unde pot luat ?
                  Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                  Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                  Comment


                  • #10
                    Daca sunt tot 240X320, tot linkul de mai sus

                    Comment


                    • #11
                      240X320 asta insemnand ce ? Explica putin mai pentru aia ca mine care nu stiu
                      Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                      Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                      Comment


                      • #12
                        Inseamna marimea ecranului. Sunt jocuri cu rezolutie mai mica ,176X208, si atunci jocul nu este pe tot ecranul, sau mai mare,352X412, si jocul nu cred ca se deschide
                        6300 are 240X320, deci gasesti jocuri pe linkul de mai sus

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by silviu_cos View Post
                          Cu certificatul nu prea sunt probleme(eu nu am intalnit) dar de obicei cei care le posteaza pun un an valabilitate la instalare... si atunci cand vrei sa le instalezi iti da o eroare ca nu mai e valabil jocul... operatiunea se rezolva simplu... schimbi data telefonului cu un an sau doi in urma apoi instalezi jocul si schimbi data la loc... si... VOILA !!
                          PS: e valabil si pentru teme si alte aplicatii !!
                          asta cand zice certificat expirat.
                          Dar daca zice "eroare certificat"? Trebuie semnat cu IMEIul telefonului,si iti trebuie certificat de developer...
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            Mie tot eroare de certificat imi da ce trebuie sa fac?
                            sa ma duc la ei sami dea o p[arola sau ceva?
                            :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                            Comment


                            • #15
                              Tocmai am aflat despre un program cu care poti sa pui teme animate (adica daca ai palmieri pe ecran ei se misca ca si cum ar bate vantul... temele sunt speciale) de indata ce il fac rost il postez aici iar daca il are cineva inaintea mea rog sa il posteze pt a puteam compara versiunile ! toate cele bune

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google