Jocuri NOKIA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by becudani View Post
    Mie tot eroare de certificat imi da ce trebuie sa fac?
    sa ma duc la ei sami dea o p[arola sau ceva?
    sa iti faci cont aici unde le dai IMEIul de la telefon,si sa astepti sa iti dea certificat, cu ajutorul caruia tre sa iti semnez softurile inainte de a le instala pe telefon
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #17
      Salutare....momentan nu sunt in Buc, si sunt conectat prin internet mobil, nu pot uploada 1-2 joculete + ca nici nu stiu daca cumva este permis, asa ca propun ca moderatorii sa ne spuna daca putem face schimb de aplicatii pe acest thread.
      Pt cei interesati de aplicatii, jocuri, etc....incercati www.ipmart-forum.com, este un forum super pt telefoane mobile, cu sau fara sisteme de operare, acolo gasiti o gramada de aplicatii, jocuri, si detalii despre certificate, si tot felul de informatii utile. Daca cumva se vor putea uploada aplicatii si aici, cand o sa ajung acasa am sa share-uiesc cu voi cateva joculete, aplicatii pe care le am si eu, pt N73.
      Va doresc un weekend placut in continuare!!!

      sigpic

      Comment


      • #18
        @ cristi_xp : te'ai gandit vreodata ca ei pot semna cu imei'ul tau alte telefoane furate?? Cunosc astfel de personaje.. care fac ce fac si obtin alte imei'uri pt telefoanele furate pe care le dau mai apoi la amanet pt a nu se chinui cu vanzarea lor.
        Asta e un caz cunoscut de mine... se poate ca site'ul postat de tine sa fie bun nu zic nu...
        Toate cele bune!

        Comment


        • #19
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • #20
            Off-Topic
            kAndrrei, bine ai venit si pe LC Arad ...

            Comment


            • #21
              Ceva noutati?
              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

              Comment


              • #22
                CE ARE???
                Telefonul meu a luat'o randeaua.... il conectez intru in my computer > nokia phone browser si aici imi gasea telefonul Nokia n73 .. ai acum nu mai gasste nimic desi e conectat si pc suite il vede .
                intru de jos de la bara de meniu in pc suite > file manager aici lafel trebuia sa imi gaseasca nokia n73 dar imi deschide desktopul cu icoanele de pe el...
                PS : un coleg a patit asa cu 6500clasic acum o saptamana daca stiti cumva ce are va rog postati aici! Multumesc!

                Comment


                • #23
                  Originally posted by silviu_cos View Post
                  @ cristi_xp : te'ai gandit vreodata ca ei pot semna cu imei'ul tau alte telefoane furate?? Cunosc astfel de personaje.. care fac ce fac si obtin alte imei'uri pt telefoanele furate pe care le dau mai apoi la amanet pt a nu se chinui cu vanzarea lor.
                  Asta e un caz cunoscut de mine... se poate ca site'ul postat de tine sa fie bun nu zic nu...
                  Toate cele bune!
                  pe langa IMEIu meu mai au cateva sute pe zi...sincer...chiar nu ma intereseaza ce fac cu el.Plus ca un IMEI banuiesc ca se poate genera dupa un anumit algoritm.Eu am recomandat siteu ala,ca de acolo am obtinut si eu certificatul pentru telefonul meu,si acu pot sa imi instalez orice soft pe el .
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #24
                    Silviu, sterge pcsuite si reinstaleaza-l. Vezi daca merge asa

                    Comment


                    • #25
                      Mai vine cineva cu ceva noutati ceva teme faine?
                      :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                      Comment


                      • #26
                        Pt. Nokia 6233 ce stiti ?
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Am incercat eu sa uploadez un joculet, si nu am putut....nu este permisa uploadarea acestui tip de fisiere (.sis )

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Ca sa nu mai vorbim ca sunt warez si nu sunt permise pe forum
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #29
                              Nu mai vine nimeni cu ceva noutati ? programe si ceva teme faine?
                              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                              Comment


                              • #30
                                Pt nokia 6500 classic are cine ceva ?
                                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google