Join LOGANCLUB PITESTI MEMBERS GROUP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Aici e normal sa fie liniste ...cum am mai spus acest topic a aparut datorita unei modificari a forumului care permite fiecarui user aderarea la un grup(in speta cel din care face parte).Linkul catre aderare este postat la inceput i-ar comentariile pot fi cel mult de apreciere sau eventual lamurire pentru noii membrii
    flavio stai tata cuminte ca asta a cam ramas singurul coltisor linistit
    Last edited by viorelu; 13 March 2009, 18:50.

    Comment


    • #32
      eu stau cuminte...nu inteleg cu ce gresesc...
      am zis ceva deplasat?
      TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

      Comment


      • #33
        ho ma flavio ca vio a glumit.zicea ca aici e liniste ,ca nu pre iti bagi nasu,pardon tastatura,pe aici.pentru ca tu esti unu din cei mai activi la scris pe forum.aici nu te bagasei
        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

        Comment


        • #34
          sal tuturor. acum 2 zile am intrat si eu in posesia masinii mult dorite(un logan laureate ph2) sper sa pot ajunge sambata la intalnire(k la mine sambata e zi de vizita la bunici) si sa ma alatur voua,daca sunteti de acord? va salut!

          Comment


          • #35
            Bineinteles ca te asteptam...bine ai venit in club!Acordul trebuie sa vina din partea ta noi suntem deschisi oricand pentru membrii noi

            Comment


            • #36
              sa-l stapanesti sanatos! bineinteles, esti bine venit oricand. sa urmaresti forumul la sectiunea "intalniri saptamanale" pentru ca e posibil sa se schimbe peste ceva timp locatia intalnirilor.

              Comment


              • #37
                Wellcome in the club,sa-l stapanesti sanatos,fara incidente si reparatii poate doar tuning.
                Te asteptam la intalniri,e greu pana ajungi prima oara ca apoi nu vei mai lipsi.Te vei convinge tu.....

                Comment


                • #38
                  bine spus...nu o sa mai lipsesti..mai ales dupa ce dai ochi cu mine)

                  Comment


                  • #39
                    Citesc din umbra pe aici de multicel! O sa incerc sa apar si eu pe la intalniri dar e mai greu cu timpul ca am si un bacalaureat de pregatit! Pana atunci ne vedem in trafic ! AG 10 TMD , respect!
                    Ma-nvart p-aci, fac cerce

                    Comment


                    • #40
                      te asteptam DannyLiviu. bafta la BAC!

                      Comment


                      • #41
                        ..maine la fulger....
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • #42
                          salutare tuturor

                          Comment


                          • #43
                            Salut domnule!
                            ...si un click aici http://www.loganclub.ro/forum/profil...editusergroups ...enjoy LCP.
                            ...si poate si aici cu o poza http://www.loganclub.ro/forum/sa_ne_...i-t9282p3.html
                            Last edited by viorelu; 2 July 2009, 23:03.

                            Comment


                            • #44
                              Vad ca stafful forumului nu s-a obosit sa faca schimbarea de atributii privind sectiunea Apartenenta la grupuri (destul am dat cu pietre in geam )asa ca dati din nou add in grup si dati si la altii din LCP care mai frecventeza forumul...

                              Comment


                              • #45
                                poi? ce s-a intamplat cu vechiul grup?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google