LCPitesti la diferite evenimente

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumoase poze si mai ales intalnirea din cate se vede.Imi pare rau ca nu am fost dar ma consolez ca o sa mai apara si altele

    Comment


    • #17
      a iesit bine.se pare ca pe unii,sau unu mai exact,i-a deranjat bascalia noastra.am dreptate vio?am citit la intalniri nationale comentariile cuiva.
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • #18
        No comment...sa nu stricam ce a fost frumos...oricum ce e frumos fara critici nu da bine...eu as zice ca e vorba vreunul mai pudic (sau mai multi)...dar e numai o parere personala.E bine sa se manifeste fiecare cum simte la astfel de evenimente ca de ipocrizie suntem satui in general vorbind.Sper sa fiu inteles ...inclusiv de eventualii cititori din alte sectiuni locale..Totusi sa luam ce a fost frumos...adica tot...parerea mea

        Comment


        • #19
          total de acord cu tine vio.sper se nu se supere dsign da parca e prea aspru.asta e:mai depasim si noi limita cateodata.am vazut ca voi nu v-ati suparat
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • #20
            Probabil ca nu a citit ca tu ti-ai cerut scuze cu cateva pagini in urma pe intalniri nationale ... dar cum mai spunea cineva la o asa mare de oameni ......
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #21
              nu cred ca s-a suparat cineva pe voi....
              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

              Comment


              • #22
                Oricum a fost frumos...si ca orice eveniment exista si lucruri mai putin placute si critici(s-a vazut).Doar nu traim in Paradis desi si acolo se gasesc destule critici

                Comment


                • #23
                  a tinut si vremea cu noi ..nu vreau sa i-mi inchpui cum era daca ploua...
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • #25
                    Eheee...faine jucarii acolo...
                    Se pare ca vine primavara(incoltesc oamenii prin pomi)...
                    Sper ca v-ati distrat

                    Comment


                    • #26
                      chiar a fost frumos la craiova...........
                      Nimic in viata nu e intamplator... ''

                      Comment


                      • #27
                        sa nu vorbim de organizarea care a fost ...a fost show cu toti tovarasii din pitesti.din 6 masini,5 au mers mai departe.frumos si show.ul facut de cei din bucuresti cu bmw.uri.frumoase si liniutele de pe aeroport.
                        TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                        Comment


                        • #28
                          Salutari LC. Pitesti!!!LC. Bucuresti are onoarea sa vine pe teritoriu vostru avand in vedere legalele de sambata(sper sa ne primiti)!O parte din noi ajungem pana in 8 am. si cealalta parte pe la 10 ajung!Intrebarile mele sunt:1.Poate sa ne astepte si pe noi cineva(care merge sa se dea la legale)la intrarea in pitesti(ca nu stim unde tre sa ajungem)?2.Dupa legala poate ne mai vedem intr-o parcare sa stam la taclale?3.Vine si Mioveniul?4.Cam atat!
                          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                          Comment


                          • #29
                            struke va astept eu...ca am vb cu cata(andreea13)
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • #30
                              si or sa vina si cei din craiova si vor sa stam la o bere dupa.pai cum ma stuke,voi ne asteptati la intrare in bucuresti si noi sa nu va bagam in seama?
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google