Legislatii,taxe,amenzi,itp-uri,politisti,informari Din Trafic,radare.....etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ..inca este la nivel de propunere......eu personal sper sa se aprobe unele din ele (ex. Scuteristii cu permis ) si atv urile sa fie scoase de pe drumurile publice ..desi sunt posesor de atv...
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • #32
      mai nou la noi rar-u se pare ca au mai cumparat inca 5 masini pt control deci or sa fie vreo 6 care sa patruleze strazile....se ingroasa rau gluma
      low....&.....slow

      Comment


      • #33
        LINIUTA + PIETON NEATENT = http://www.libertatea.ro/stire/pieto...eo-248611.html

        AVETI GRIJA UNDE SI CUM VA MASURATI CAII PUTERE
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • #34
          ...liniuta a fost sigur acolo...dar si ala pe rosu la trecere.Totusi din cate vad se circula destul de tare in intersectia aia...nu numai cele doua masini implicate.
          Urat accident

          Comment


          • #35
            oricum pe magheru se merge mai tare...ca si permite...da bleg rau pietonu ma...cum sa nu te uiti frate si in parti...si mai mult ca sigur trebuia sa auzi motoarele alora...oricum nu pot sa zic ca e vina doar a pietonului da vreo 80% e a lui...daca nu era semaforizata atunci mai ziceam....
            low....&.....slow

            Comment


            • #36
              Soferu bmw nici nu a schitzat frana cred ca era atent la parteneru de liniutza ....dar si smecheru ala de pe trecere putea sa auda scartaitu de roti . Vina cred ca e la amandoi....dar mai mult a pietonului ca aia puteau sa treaca si cu 500km/h daca astepta la verdele lui nu se intampla nimic
              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
              prost.

              Comment


              • #37
                pietonul are vina lui - dar pietonul poate fi nebun pur si simplu, asta nu inseamna ca trebuie starpit. Soferul a obtinut un permis si si-a asumat niste obligatii. Cel mai grav este ca soferul nu a franat - nu a vazut, nu s-a uitat in fata, nu a putut reactiona, nu pot sa stiu eu de ce, dar nu a franat. Este sau nu este capabil sa conduca in continuare?

                Comment


                • #38
                  Probleme apar cand esti oprit in trafic de un politist comunitar ( acestia provin din fosti paznici ) care nu are habar de legislatie si pe deasupra se da si important !!!!
                  Cad te opresc jandarmii, politia de frontiera etc. nu ai dubii din punct de vedere al pregatirii lor profesionale, dar ce te faci cu comunitarii cu cascheta - mult mai agresivi decat comunitarii cu blanita ....

                  Comment


                  • #39
                    am vazut si eu accidentul la striri...urat rau de tot......pietonul are vina lui ca a traversat pe rosu dar si cei care faceau liniuta au o vina......din cate am vazut pustiul va cam scapa cu ceva suspendare dupa cum vb tasu cu el......pacat de pieton.....
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • #40
                      Atentie gunoiu aruncat la intamplare pe strada din masina itzi aduce un premiu intre 320-1200 roN
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • #41
                        ...si sigur nu va fi report...se vor gasi castigatori de fiecare data

                        Comment


                        • #42
                          )))) garantat
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • #43
                            cam mic premiu
                            fara linkuri externe in semnatura

                            Comment


                            • #44
                              weee! ce bine! aviz ciobanilor din trafic

                              Comment


                              • #45
                                POZE NOI CU KANJARA
                                Kanjara va dispune la lansare de trei dintre motorizările disponibile şi în acest moment pe modelele comercializate (90/105 CP pentru benzină şi 85 CP pentru diesel). Oficialii de la Mioveni au pregătit şi o variantă mai puternică, probabil un motor de 1.9 litri şi 130 CP.
                                Attached Files
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google