Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

    Propun sa discutam in topicul asta despre fotbal si in special de sezonul asta ce urmeaza 2008-2009 din liga I de fotbal.
    Cu ocazia asta votati si in sondaj echipa care credeti ca va castiga titlul de campioana.
    51
    CFR Cluj
    23.53%
    12
    Steaua
    47.06%
    24
    Dinamo
    21.57%
    11
    Rapid
    7.84%
    4

    The poll is expired.

    Last edited by SUPERCAR; 18 July 2008, 15:49.

  • #2
    Sincer nu-mi plac sondajele de genu dar na...Fiecare cu echipa favorita , inca am ramas de parerea ca la noi in tara nu se poate discuta civilizat despre fotbal , aici pe forum e altceva,dar totusi ce-l mai bine e sa lasam sa discute jucatori pe teren si la finalu sezonului/cupei sa dam si noi cu pararea .
    Bart: I am through with working. Working is for chumps.
    Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

    Comment


    • #3
      FoRzZa Dinamo sper sa faca un sezon foarte bun si sa castige campionatul !!!!!




      Comment


      • #4
        Cred ca tot clujul va lua campionatul...Si sper asta

        Comment


        • #5
          Am votat Cluj-ul.Nu sunt de acolo,dar ma bucur pt ei.Sunt ardelean doar pe jumatate
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            Cine va lua titlul anu' asta, numai comisiile lui Mircea Sandu stiu, sigur nu se va juca 100% pe teren (bani multi in Champions League), asa ca degeaba ne dam cu parerea.

            Cine as vrea eu sa castige? Echipa cea mai buna, oricare ar fi ea.
            Evident votez Steaua.
            Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

            Comment


            • #7
              Originally posted by sheehan View Post
              ... Numai comisiile lui Mircea Sandu stiu, sigur nu se va juca 100% pe teren ....
              Cred ca ai zis un mare adevar,pentru cateva minute uitasem...
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Sper sa cistige Steaua, desi sondajul este irelevant, pe acest sondaj va iesi al cui supoter esti de fapt, nu cine va cistiga campionatul.Va fi o lupta interesanta intre cele 4 din sondaj dar nu trebuie neglijate Timisoara si Urziceniul care s-au intarit pentru noul sezon.Nu ramine decit sa speram ca se va juca pe teren si ca cel mai bun sa cistige.
                Multa lume, putini oameni...

                Comment


                • #9
                  Am votat steaua si sper sa joace ceva mai bine fata de anui trecut! Forzza STEAUA!!!
                  sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                  Comment


                  • #10
                    Eu sper ca steaua dupa terminarea campionatului sa fie pe primul loc si jocul sa se fi schimbat in bine. Un parcurs cat mai frumos in CL

                    Comment


                    • #11
                      Augh !... Augh !... Augh !...

                      Comment


                      • #12
                        Eu vreau sa il ia oricine inafara de steaua!
                        Ne-am prea saturat toti de mizeriile oierului!!

                        FORZZA UTA pana la moarte!!!!

                        Comment


                        • #13
                          Va castiga echipa care a bagat cei mai multi bani in transferuri si asa mi se pare si normal,aduci jucatori de valoare castigi si campionatul e simplu

                          Comment


                          • #14
                            Am votat DINAMO ptr ca este echipa mea de suflet....Sper sa castige campoinatul si sper sa am timp si sa merg la cat mai multe meciuri!!!
                            HAI DINAMO!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by SUPERCAR View Post
                              Va castiga echipa care a bagat cei mai multi bani in transferuri si asa mi se pare si normal,aduci jucatori de valoare castigi
                              La fotbal nu cistiga neaparat cine a bagat cei mai multi bani in transferuri sau care are cei mai multi bani, cistiga echipa cea mai constanta si mai omogena, (ca sunt n exemple de nume mari, care s-a asteptat de la ei mare cu sarea si nu au confirmat), fotbalul e sport de echipa si prin imbinarea celor doua enumerate mai sus rezulta valoarea si apar si rezultatele, parerea mea...
                              Multa lume, putini oameni...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google