Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vrei sa zici ca daca FC Arges sau FC Farul aduc la echipa pe Messi,,Etto,C.Ronaldo si mai stiu eu ce atacanti de valoare,or sa mai fie echipele astea in coada clasamentului,parerea mea ca vor castiga detasat campionatul,pur si simplu valoarea isi va spune cuvantul.

    Comment


    • #17
      Probabil ca nu vor mai fi in coada clasamentului, nu stim daca vor fi nici in formula actuala in coada clasamentului, dar nici nu ai o certitudine ca vor cistiga campionatul, desi exemplul dat de tine este irelevant, vorbim pe acest topic de liga 1, unde nici o echipa nu-si permite sa dea mai mult de 2,5 mil E, pe un jucator si ma refer la 2-3 echipe care pot da acesta suma.Mai repet ina o data fotbalul este sport de echipa...
      Multa lume, putini oameni...

      Comment


      • #18
        Iti dai seama ca nu isi permite nici o echipa din tara noastra un jucator din top10 european am dat asa ca exemplu,ca desi e un sport de echipa pot fi jucatori care pot face diferenta.

        Comment


        • #19
          Eu am o intrebare pentru stelisti: credeti ca Lacatus va avea soarta lui Hagi si va fi dat afara de patron? Eu cred ca nu vom avea liniste la Steaua, din pacate.
          Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

          Comment


          • #20
            Becali a zis a ca Lacatus va pleca cind va dori el, ca nu-l va da afara, dar el a zis multe si s-a sucit...Conteaza si rezultatele.
            Multa lume, putini oameni...

            Comment


            • #21
              Oricine in afara de steaua. Eu am votat Dinamo.
              Apropos, stiti daca UPC o sa bage in grila de programe posturile care trasmit liga 1(gsptv)?

              Comment


              • #22
                Sambata avem amicalul Steaua- AS Roma

                Comment


                • #23
                  Si miercuri fc vaslui - steaua .
                  ce diferenta de adversari ...

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by bobo77 View Post
                    Becali a zis a ca Lacatus va pleca cind va dori el, ca nu-l va da afara, dar el a zis multe si s-a sucit...Conteaza si rezultatele.
                    Si Hagi a plecat cand a vrut el , nu l-a dat Gigi afara . Tare mi-e ca Lacatus va avea soarta lui .


                    In alta ordine de idei , unde vedem noi anul acesta meciurile pentru ca minim 4 meciuri din etapa vor fi transmise pe Gsp tv care poate fi vazut doar de abonatii Rds parca .
                    Last edited by FLORIN77; 24 July 2008, 14:09.
                    B -X X - DDF x 2

                    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                    Comment


                    • #25
                      Un singur meci va fi ttransmis de A1, cel mai important, restul de gsptv care se receptioneaza numai de catre abonatii rds si digitv. Eu am facut numeroase plangeri la UPC, raspunsul lor fiind ca se negociaza. O sa astept si eu sa vad ce e cu negocierea si daca nu se ajunge la nici un rezultat o sa rup contractul cu UPC si o sa fac abonament la RDS

                      Comment


                      • #26
                        @florin77 : noi mai jucam fotbal saptamana asta ?
                        sper sa nu fiu alaturi de subiect .

                        Comment


                        • #27
                          Nasol la mine in sat nu este decit un singur operator de cablu UPC, poate vor negocia cei de la RDS si cu ceilalti operatori si se va ajunge la o solutie
                          Multa lume, putini oameni...

                          Comment


                          • #28
                            Dupa mine nu se merita sa stai sa urmaresti la tv meciurile din liga noastra, e pierdere de vreme, asa ca draga bobo77 nu pierzi mare lucru.

                            Eventual poti urmari live unele meciuri transmise pe site-uri (de exemplu pe http://www.coolstreaming.tk/ pe sectiunea live sports)
                            Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                            Comment


                            • #29
                              Totusi e adevarat ca se vor transmite doar pe gspTv? Am auzit si eu dar am crezut ca e vrajeala. Cei care nu au rds sau digi vor asculta meciurile la radio ca pe vremurile comuniste...
                              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                              Comment


                              • #30
                                Nu cred ca pot sa faca asa monopol si sa transmita toate meciurile pe postul ala tv,ar fi bataie de joc,eu nici macar nu il prind.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google