Liga I Si Tot Ce Tine De Ea Si Cupa Romaniei in Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ba uite sa crezi.
    Un rezultat interesant Pandurii-Dinamo 1-1.
    Forza Steaua

    Comment


    • #32
      Liga 1 se va putea urmari doar pe Gsp Tv 1,2 si 3.
      Poate e mai bine macar mai merge lumea la stadion!!
      Cu tot respectul pentru orasul Constanta care este un oras superb,dar cu siguranta Farul nu merita sa fie in Liga1 din punct de vedere al spectatorilor.

      Comment


      • #33
        Zi tu cine merita din punct de vedere al spectatorilor? Otopeniul, Buzaul, Vasluiul, Brasovul, Urziceniul joaca cu casa inchisa si eu nu stiu, decit sa spui prostii mai bine te abtii, ai fost tu meci de meci la Constanta si stii?
        Cauta media statisticilor la spectatori din sezonul trecut si o sa ramii surprins...
        Multa lume, putini oameni...

        Comment


        • #34
          Auzi prietene,nu stiu ce mai ai de comentat cand vinzi 20 de abonamente pe un sezon.
          E chiar rusinos.
          Daca te intereseaza am fost la un meci,iar in plus de asta spre deosebire de tine care habar nu ai cu ce echipa tiieu mai si urmaresc fotbalul si tot ce tine legat de el asa ca ciocu mic si continua sa romtai seminte la meciurile lu steaua.

          Comment


          • #35
            Bre vezi ca nu esti prieten cu mine ca nu am ciocnit amindoi valizele in gara, nu este relevant numarul de abonamente vindute, ti-am mai zis uitate pe statitica spectatorilor la meciurile de acasa a echipei Farul, iar faptul ca ai fost la un meci nu este decit un raspuns pueril la fel ca si catalogarea care ai facut-o.Putin ma intereseaza cu ce echipa tii tu si cit urmaresti tu fotbalul.Ciocul mic sa-i zici cui iti permite, ca tu nu te tragi cu mine de sireturi...si nu stii cit ma pricep eu la fotbal, ca nu ne cunoastem.Ai grija cum vorbesti si nu mai spune prostii in dorinta de a arata ca stii tu...
            Multa lume, putini oameni...

            Comment


            • #36
              Inca un motiv de cearta?
              mai bine incetati ca nu avem noi echipe care joaca cu casa inchisa meci de meci...

              Comment


              • #37
                Nu avem,dar unele chiar ne fac de ras.Oricum nu mai intru in polemica cu nimeni dar sa nu incerce sa o intoarca,caci cunoscatori vad lucrurile asa cum sunt.
                ANTI steauaaaaaaa....

                Comment


                • #38
                  Ce rau imi pare ca s-au scos punctele de reputatie pt ca asa l-as fi negativat putin pe domnul Red_Alin care nu stie sa-si respecte colegii de forum. Sper sa se sesizeze vreun moderator si sa-l mai calmeze putin, pentru vreo cateva zile.
                  Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                  Comment


                  • #39
                    De ce,esti si tu cumva vreun stelist sau de ce??

                    Comment


                    • #40
                      Red alin ma faci sa rid , (nu vreau sa creez flame) dar tu cu bobo te pui sa vb despre fotbal? Pe tine nu te cunosc , dar cunoscindul pe el iti pot spune (si nu sunt singurul) ca daca nu stie ceva nu se baga, cind spune ceva chiar stie ce spune, mai ales despre fotbal si masini.
                      Pacat ca nu a cistigat Steaua aseara sa moara lumea de necaz.
                      Forza Steaua

                      Comment


                      • #41
                        Ce ai vrut sa spui?
                        Spune mai concret!!

                        Comment


                        • #42
                          Aoleu, am simtit flame din momentul in care am vazut titlui postului
                          Lucrez la RDS. Si va pot asigura, ca meciurile liga1 se vor vedea doar din reteaua RCS pe Gsp1 si Gsp2. Gsp3 va fi scos, pentru ca nu vor mai fi 3 meciuri in acelasi timp. Ideea e simpla: e monopol, dar e monopol gandit si in acelasi timp unul legal daca pot spune. Din moment ce Liga1 nu este de stat poate face afaceri cu cine da banul mai mare, ca asta e si scopul. Asa s-au pus Antena 1 si Rds-ul si au luat licitatia. Putea foarte bine si Upc-ul sau mai stiu eu cine sa castige. Doar ca trebuia sa oferteze ceva mai mult si probabil nu si-au permis. Asa se intampla oriunde inafara. Acum nu ca lucrez la Rds, dar mi se pare foarte normal ce se intampla. Vrei ceva, platesti pentru. Se vorbea de nationalizarea Ligii1. Atunci nu s-ar mai numi Liga pentru ca nu ar mai avea independenta in negocieri, nu ?
                          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                          Comment


                          • #43
                            Calmati-va ca nu voi castigati banii fotbalistilor...Daca ei nu se sinchisesc, voi de ce ati face-o?
                            Last edited by darksid3; 16 August 2008, 17:21.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #44
                              Cineee Suntemmm .. AUGH AUGH AUGH .....Forzza DINAMO





                              Comment


                              • #45
                                Steaua -FC Arges 2-0, in sfirsit o victorie fara emotii, prima din acest campionat si nu ma refer la scor...
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google