Limuzina Mea HD-22-TAL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    http://www.tutorialelogan.ro/2009/09...-la-logan.html la un momentdat zice cum se da volanul jos
    frumoasa masina singurul lucru ce nu-mi place "jamurile" ionizate...
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • #17
      frumoasa masina imi place ca este intretinuta...nu inteleg ce nu-i place la colegu in legatura cu geamurile arata chiar foarte bine singurul lucru care l-as schimba este tipsul la toba cumpara unu de la dacia sau de unde gasesti numai sa fie rotund...arata ma frumos asa:> succes in continuare
      MY CLA

      Comment


      • #18
        Originally posted by catalintal View Post
        multumesc pentru aprecieri si sfaturi, vreau sa mai spun ca am gasit aici oamnei bine intentionati care ajuta, si parerea mea, 5 stele pentru aceste forum!!!

        stima!
        aceeasi parere o am si eu ... ;) +


        7.ridicarea geamurilor fata fara contactul pus ... cum ai facut ne explici putin mai pe larg ?
        Last edited by kubala7; 30 January 2012, 21:25.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • #19
          legat de ridicarea geamurilor fara contact, sunt multe posibilitati eu am ales-o zic eu pe ceamai simpla: am tras un fir destul de gros,( pe care l-am cositorit la mabele capete), de la siguranta dezaburiri lunetei la plusul geamurilor. Eventual miine fac si o poza si atasez.
          mentionez ca totul fuctioneaza perfect, fara sa se aprinda vreun martor in bord.

          Comment


          • #20
            as ramane dator daca ai pune o poza, ma tenteaza si pe mine o miscare din-asta, e frustrant cand opresti motoru si realizezi ca ai uitat geamu deschis si pui iar contactu sa il inchizi...
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • #21
              acum seara nush daca se vede ceva , dar daca vrei neaparat merg si fac..

              Comment


              • #22
                Arata foarte bine, intretinuta masina...nu cumva are 70 de cp ca e din "noua colectie"?

                Comment


                • #23
                  maine, nu e nici-o graba... ca nici eu nu ma apuc de modificari acuma seara ...
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by ciprs View Post
                    Arata foarte bine, intretinuta masina...nu cumva are 70 de cp ca e din "noua colectie"?
                    mai, nu stiu excat in CI are 48 kw..cati cai vine asta?

                    Comment


                    • #25
                      astazi am schimbat becul la numar si cel din portbgaj... si becurile d ela pozitii sunt in culoarea celor d ela semnalizare
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        is destul de deranjante alea de pe fata de la pozitie cand semnalizezi...cumpara galbene ca is mai frumoase nu portocalii...
                        MY CLA

                        Comment


                        • #27
                          niste SMD albe zic ca ar da si mai bine... ;)
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • #28
                            E in america
                            http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                            Comment


                            • #29
                              chiar leduri galbene de pozitii ati vazut undeva chiar galbene culoarea la floarea soarelui (galben pur)?
                              MY CLA

                              Comment


                              • #30
                                de unde ai cumparat becuri de pozitii galbene.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google