liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by lancer_kta View Post
    ....................trec de el cu tr2 la 3500rpm si-l vad ca accelereaza, eu fiind pe contrases,nu ma lasat sa-l depasesc, (banuiesc ca na suportat umilinta in fata blondei ) , dau tr3 urc la 4000rpm schimb tr4 deja aveam mai bine de jumate de masina in fata
    nu stiu/cred ca il faceam pentru ca nam mai apucat tr 5 ca imi venea masina din fata, .................................
    Daca n-ai reusit pe 2+3+4 sa-l depasesti las-o asa, n-ai trecut de el si gata.

    Eu la chesii d-astea de gunoi (cum a facut ala cu BMW-u) am doua variante, fie nu ma bag pt ca il simt ca nu ma va lasa si poate iesi urat, fie ma bag in asa fel incat sa nu aiba drept de apel.
    , sa fie si el surprins de cat de tare l-am surprins...pana sa-mi observe intentia ucigasa sa fiu deja in fata lui.
    Ce frumos

    Comment


    • lau911 + o axa probabil.

      Comment


      • @octavian - nu am reusit sa-l depasesc si stiu ca nu-l faceam. dar nu a reusit sa ma devanseze pana am franat

        nu aveam nici un gand sa ma iau cu el, am zis pur si simplu sa-l depasesc pt ca am obsevat ca nu se grabea, da nah are bmw
        http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

        Comment


        • Oricum foarte multi care isi achizitioneaza BMW, le cumpara pentru a le alerga. Vorba aia, nu exista BMW nefugarit.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • Originally posted by lancer_kta View Post
            @octavian - nu am reusit sa-l depasesc si stiu ca nu-l faceam. dar nu a reusit sa ma devanseze pana am franat
            ................
            Am uitat, vezi sa nu patesti cum am patit eu cu un gunoi d-asta, l-am depasit fara drept de apel pe prima banda (i-a dat blana rau dar tarziu , cu un Mercedes) a taiat linia dubla continua si s-a pus de-a latu drumului sa-mi dea omoru la propriu. O lasesem mai incet ca se aglomerase drumul.

            Comment


            • Ce nesimtiti de era loganul cu kompresor stau si ma gandesc ,ce faceau? Ramaneau in spate rau.

              Comment


              • mai da-l dracu' de logan, ca nu-i etalon pt bmw-uri. un 320, fie dizal, fie benzia, te caca din orice pozitie. mai ales dupa 140, unde aerodinamica te ajuta nu. hai, ca un 316, 318, il mai ametesti din scurt, dar pe distanta mare, daca aveai compresor, daca aveai o poola-n esapament, daca avea si 320-le turbo? atunci ii miroseai gumele, te lasa la 80-90 de coborai din masina convins fiind ca stai pe loc.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Rare au fost cazurile cand am dat de reisari cu BMW toroape. In general te fac fara drept de apel. Mi-a dat-o mai demult un 320i e36 sedan de am vorbit singur cu tot cu evacuarea mea sport.

                  Si uitati de vorbele alea cu "daca si cu parca...". Cand ai compresor la fata locului conectat la motor, atunci zici ca e altceva. Pana atunci, strangeti bani de compresor si turbo daca va pasioneaza).
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • va salut,si una pt voi care ma cunoasteti,treapta 5 fara soft si am facut si o liniuta cu audi a4 1.8 turbo eu schimbat la 3600 rpm ca mi bate avansu fara soft.....in treapta a doua deja aveam 2 masini
                    Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                    Comment


                    • Originally posted by Octavian View Post
                      Am uitat, vezi sa nu patesti cum am patit eu cu un gunoi d-asta, l-am depasit fara drept de apel pe prima banda (i-a dat blana rau dar tarziu , cu un Mercedes) a taiat linia dubla continua si s-a pus de-a latu drumului sa-mi dea omoru la propriu. O lasesem mai incet ca se aglomerase drumul.
                      mai era si asta o varianta vedeati care are cai mai multi

                      @razvanypo
                      aaaa te cunosc.... tu esti ala care i-a facut pe astia cu 160 cp (alege tu anul) si in treapta a 5-a
                      Last edited by B997NDL; 11 July 2012, 00:16.

                      Comment


                      • asta seara vanatoare de extraterestri. lau vs marcs castigat marcs, egv vs fzy castigat fzy cu o aripa. eu sunt incantat marcs nu prea. lau' are ceva necurat in motorasu ala chelios . locatie: drum privat undeva in afara civilizatiei, cu asfalt ok si loc de franat din belsug.

                        Comment


                        • ce ai ma si eu sunt incantat....ca ii trage frumos masina lui lau.

                          Comment


                          • Eu vs logan 16v softat 4-0
                            De fiecare data statea la aripa mea din spate.
                            Last edited by al!n; 11 July 2012, 02:56.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • razvane sa nu-mi spui ca l-ai ars pe gogomete ...

                              aline cam asa batea si mcd 16v fara soft

                              Comment


                              • nu l-am "ars" ci m-a luat cam o aripa. pentru gpl-ul suplimentar se explica diferenta, desi avea si el subw. etc. prin portbagaj.

                                cu lau am ratat rau a doua si am renuntat. pana la finalul tr. 1 luase avans o masina. trage uluitor cheliosu 1.4 doar cu soft si scaune sport.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google