(Deplasari Regionale) , Regionala Logan Club Kronstadt 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • (Deplasari Regionale) , Regionala Logan Club Kronstadt 2012

    Aici se fac inscrieri pentru Regionala de la Brasov 4,5,6 martie 2011.
    Va rog sa intrati sa va inscrieti pentru a putea trimete mai departe celor care organizeaza,sa avem rezervare la masa,cazare.
    Va multumesc !

    Am citit si sunt de acord cu regulamentul logan club.

  • #2
    Eu unu ma inscriu pe lista

    Comment


    • #3
      Si eu unu am sa vin la regionala de la Brasov.

      Comment


      • #4
        si eu sper sa ajung
        sigpic

        Comment


        • #5
          Si eu vreau sa ajung...dar am zis...aviatorule...doar daca imi primesc si cadoul...ca pe 6 e ziua mea!

          Comment


          • #6
            Iti facem cadou mare ,sper sa ai loc sa il transporti.

            Posibil de la Logan club Pucioasa o sa ajungem la Brasov in jur de 10 persoane.Lista ramane deschisa cu inscrierile.
            Last edited by aviatorul76; 21 January 2011, 17:44. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              Astept urgent pana duminica seara ora 20,comfirmare cine vrea sa participe sigur la aceasta manifestare,pentru ca trebuie rezervate camere si masa.
              Vom merge organizat aici ,doar membrii logan club Pucioasa.Detalii la urmatoarea intalnire din 30.01.2011,la sediul Logan Club Pucioasa.

              "A se da sfoara-n tara la toti cunoscutii..ca noi cavalerii si gazdele dumneavoastra, bantuita-au cu gandul si cu fapta, la deschiderea si postarea listei cu domni si domnite care doresc sa ne onoreze preacinstita casa a Brasovului in frumoasele zile de 4,5,6 ale lui Martisor"

              Preturile de cazare sunt la toate locatiile la fel....Sunt preturile de anul trecut.

              -Camera cu mic dejun inclus = 130,00 ron/noapte

              -Se vor mai da inca cate 10,00 ron ptr. gratar de persoana...anul acesta fiind unul de inceput ptr. clubul nostru nu reusim sa suportam in totalitate chiar tot si incercam sa avem un ajutor si din parte voastra.

              -Sambata de la orele 12"-13" se va servi un platou taranesc care va fii foarte consistent si va costa 20,00ron/persoana
              ~Platoul va contine : slanina,jumari,caltabos,carnati afumati,branza burduf,cas,rosii,castraveti,masline,ceapa rosie.
              ~Totul se va servi sub forma de bufet suedez.

              Costul total va fii de 130,00 ron+20,00+40,00ron /camera de doua(2)persoane.=190,00 ron

              AVANSUL ESTE DE 70,00 RON
              ~Se poate plati avans ,si restul la sosire la conca sau integral,dupa bunul plac al Dvs.


              -Masa de pranz de la ora 12"-Duminica - costa 28,00 ron / persoana

              MENIUL MASA DE PRANZ

              Ciorba la alegere

              ~Ciorba de burta......................8.00 ron
              ~Ciorba de perisoare.................8,00 ron

              Preparate fel II la alegere

              ~Snitel de pui..........................20,00 ron
              ~Ceafa de porc la gratar...........20,00 ron

              Garnitura la alegere

              ~Cartofi pireu..........................00,00
              ~Cartofi taranesti....................00,00

              Salata la alegere

              ~Salata varza cu rosii..............00,00
              ~Salata muraturi....................00,00

              La ciorba si Felu II sunt incluse: Paine,Mujdei,Ardei iute,Garnitura,Salata etc...

              Pretul unui meniu /persoana = 28,00 ron

              Nu este obligatoriu sa se serveasca ambele feluri de mancare se poate servi si un singur fel ,adica doar ciorba sau doar felu II.
              Va rog frumos ca toti participantii sa comunicati in cel mai scurt timp Organizatorilor de cluburi ,Liderilor de grupuri etc..(sau cei care veniti o singura persoana din club) cine si cati servesc Platoul Taranesc si Masa de Pranz de Duminica ,ca sa mi se comunice ,sa stiu cate portii sa dau comanda sa pregateasca la Bucatarie.Va Multumesc.


              Va rog sa ma contactati pe cele 3 cai de comunicare oricand la orice ora ptr. orice fel de problema.
              contul unde puteti vira plata ptr. avans sau plata integrala este
              :RO 19 RZBR 0000 0600 0854 4393
              Va rog frumos, cand se depun banii sa specificati pe foaia de varsamant userul de forum asa cum sunteti trecuti si pe lista ,si nu numele vostru,ca sa stiu de la cine sunt banii.Ii specificati casierei sa treca userul ca sa apara si la mine pe foaia de retragere.

              Asta este nr meu de telefon pentru inscriere:0720-964352 - nicu-organizator Pucioasa

              Comment


              • #8
                Am si eu o intrebare.Pot sa particip fara sa platesc?Adica sa imi iau mancare de acasa sau sa mananc la fast-food si in loc sa dorm sa plec seara acasa sau la rude?

                Comment


                • #9
                  Poti sa vii sa te uiti,pentru ca uitatul nu costa bani.Dar ca sa participici din partea Logan Club Pucioasa nu poti ,ca echipa sa facut deja,cu cei care dorm si mananca acolo.
                  Acolo se tin concursuri intre cluburile din tara.

                  1.Barbu Octav+prietena = 1 camera;(-participant)
                  2.Diaconescu Nicolae+sotia+copilul = 1 camera;(-participant)
                  3.Dan Dutulescu + sotia
                  4.Patru Octavian + sotia
                  5.Alina Astra + sotul
                  5.Cosmin + prietena
                  6.Connex +prietena
                  7.Iulian + prietena
                  8.mai astept inscrieri.
                  Last edited by aviatorul76; 25 January 2011, 16:36. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #10
                    asta cu interzisul nu am inteles`o.
                    cum sa nu poate participa din partea logan clubului pucioasa ?
                    e alegerea lui daca vrea sau nu cazarea , mancare , bautura.
                    la fel de bine poate participa la orice fel de concurs , tot din partea clubului care apartine.

                    Comment


                    • #11
                      aveti maxim 8 locuri?
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        cand o sa ne vedem la brasov o sa iti explic.
                        iar despre participare la concurs sa facut lista cu cine va participa.
                        avem lideri care au desemnat cine se va inscrie in concursuri.

                        1.Barbu Octav+prietena = 1 camera;(-participant)
                        2.Diaconescu Nicolae+sotia+copilul = 1 camera;(-participant)
                        3.Dan Dutulescu + sotia
                        4.Patru Octavian + prietena
                        5.Alina Astra + sotul
                        5.Cosmin + prietena
                        6.Connex +prietena
                        7.Iulian + prietena
                        8.Catalin + sotia + copil
                        9.Ionut + prietena
                        10.Alexandru + prietena
                        11.Cristi + sotia
                        12.Mihai + sotia + copil
                        Last edited by aviatorul76; 25 January 2011, 17:29. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #13
                          Ma fofule, daca n-ai voie, n-ai voie, pricepi?
                          Ai vb cu liderul?
                          Nu?
                          Atunci taci si mergi mai departe.

                          @sinx: erau 8 locuri, insa pt laus nu-s locuri.

                          @laus: du-te domnule, eventual vb cu baietii din Bucuresti, ei sunt mai destupati la creier.
                          Last edited by Cezar; 25 January 2011, 18:00.

                          Comment


                          • #14
                            nu mai ne luati in deradere,noi nu ne bagam in bucataria nimanui.facem cum dorim la noi in club Pucioasa.

                            Comment


                            • #15
                              Ba te iau cum doresc, caci atitudinea dumitale este extrem de deranjanta.

                              Cum ziceam laus, vb cu alti baieti de prin alte orase daca nu poti cu cei din Pucioasa.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google