Lodgy Stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lodgy Stepway

    Buna dimineata

    Ce parere aveti despre varianta Lodgy Stepway? Initial nu era pentru ROmania insa acum am vazut-o disponibila pe site-ul Dacia. Intreb ptr ca eu am un Sandero Stepway II si sunt multumit de el. Am comandat o Dacia Lodgy full in februarie insa ma tenteaza sa schimb comanda cu una Stepway in primul rand pentru ca banuiesc ca este mai inalta iar eu chiar am nevoie de asa ceva ( drumurile pe unde merg cu ea etc). Va multumesc !

  • #2
    Din punctul meu de vedere se merita doar daca are garda la sol mai mare. Trebuie verificat la dealer (la 2, pentru siguranta) si la vocea clientului. Daca garda la sol este nemodificata atunci Laureate este o varianta mai buna. Mie nu-mi plac elemetele de design de la stepway si nici utile nu cred ca sunt. Atentie: la Lodgy Stepway sunt disponibile mai putine culori (am vazut pe site). Pentru mine asta nu conteaza. La Sandero Stepway imi place foarte mult garda la sol dar nu-mi plac inaltimea anvelopelor (de 55 - nu sunt recomandate pe drumuri proaste) si elementele de design. Sincer nu as cumpara Sandero Stepway, mai bine Duster. Ce motor ai comandat pentru Lodgy? Daca mai astepti cateva luni o poti lua cu motor Euro VI.
    Last edited by abc; 16 April 2015, 09:25.

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google