Logan 1,2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan 1,2

    Va salut!Aceasta este masina mea,Logan 1,2 Prestige.As dori cateva sfaturi de la posesori in legatura cu rodajul masinii.

  • #2
    Faina masina! Ce culoarea este? Se vede blurat![emoji4]
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • #3
      Culoarea este gri comete.

      Postez de pe telefon,cred ca de aceea se vede blurat
      Last edited by constantin92; 2 March 2016, 21:36. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        Pune poza inca o data![emoji1]
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • #5
          Sper ca acum se vad.

          Comment


          • #6
            Nu se vede nimic..
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • #7
              Cel mai bine pui de pe PC, laptop, de pe telefon mai incercam sa pun si eu foto dar nu mergea.
              sigpic
              !

              Comment


              • #8
                care poza?
                Prowd of my new wheels!

                Comment


                • #9
                  Am postat de pe telefon deoarece sunt in deplasare si nu am acces la un pc.

                  Comment


                  • #10
                    Pana la poze ar fii bine sa spui mai multe detalii despre masina.
                    An, km, planuri cu ea, etc.
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                    Comment


                    • #11
                      Masina este fabricata in Februarie si are abia 300 km.Pe viitor as vrea sa-i aplic folie pe geamuri si un eleron pentru luneta.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by constantin92 View Post
                        Masina este fabricata in Februarie si are abia 300 km.Pe viitor as vrea sa-i aplic folie pe geamuri si un eleron pentru luneta.
                        folii - inteleg, mai ales daca nu ai A.C. Dar, pentru numele lui D-zeu, eleron? ala ce face? racheta din logan? zau ca nu pot pricepe de lumea vrea eleron pe dacie. sau, poate n-am inteles eu bine: la ce te referi cand spui eleron?
                        Prowd of my new wheels!

                        Comment


                        • #13
                          Nu te gandii ca o sa-si puna acum un uscator de rufe ca in nfs
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by constantin92 View Post
                            Va salut!Aceasta este masina mea,Logan 1,2 Prestige.As dori cateva sfaturi de la posesori in legatura cu rodajul masinii.
                            Despre rodaj nu se pot spune prea multe. Asa cum scrie in carte, nu o duce peste 3000 de rotatii in prima mie de km si nu o forta. Mai menajaz-o putin chiar si dupa prima mie de km chiar daca mai treci uneori de turatia mai sus amintita iar dupa 3-4 mii de km poti merge cum vrei, motorul deja s-a acomodat.
                            P.S. Si franele trebuie menajate putin in prima instanta.

                            Comment


                            • #15
                              Foliile nu au treaba cu A.C.-ul deoarece am clima.Acel eleron se monteaza pe luneta si este de dimensiunea unui parasolar.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google