Logan 1.5 , 85hp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    salut bine ai venit pe forum.frumoasa masina mai ales interiorul,punei becuri albastre si la butoanele de pe consola centrala si in aeretoare ,ca da bine.multa bafta in continuare si multi km fara incidente..
    Attached Files
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • #3
      interesanta lumina din interior.Imi place.Bafta.
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • #4
        ce marfa e....imi place la nebunie combinatia asta....motor-culoare-optiuni!ai grija de ea!bafta
        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

        Comment


        • #5
          dupa mine, pare brad daca ii pui peste tot leduri... e aiurea...


          oricum, frumos, prestige 85 cp, fa-i o resoftare sa ii dea vlaga.


          de ce i-ai acoperit numarul? iti e frica ca iti sparge cineva geamurile?

          sa ai grija de ea...



          apropo, nu ai probleme cu politia sau RAR-ul cu stoapele alea?
          sigpic

          Comment


          • #6
            interesant interiorul.bafta
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • #7
              Imi place masina.Culoarea e frumoasa,motorul de 85 cp + resoftare .Arata bine cu luminile de sub bord si de la manere..dar plasma aia..mai bine ai scapa de ea si ti-ai face ceasurile de bord custom cu led-uri/smd-uri si ar arata mult mai bine.(Vezi poze)
              Attached Files
              Cumpar volan de Duster

              Comment


              • #8
                adiE frumos loganelul si un interior interesant,bine ai venit printre noi.
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  Frumos sa il stapanesti sanatos,si la cat mai multi cai...

                  Comment


                  • #10
                    Am o intrebare:cu ce i-ai dat pe stopurile pe spate?E spray ceva special ca as vrea sa dau si eu pe ale mele.

                    Comment


                    • #11
                      Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara belele.
                      Interiorul cam obositor pentru drumuri lungi de noapte, dupa gustul meu.
                      Mai baga ceva bani in motor si tinuta de drum! Merita la motorul pe care il ai.
                      Bafta!

                      Comment


                      • #12
                        stiu ca e nashpa plasma ,cu sigurantza am sa o dau jos cat mai rpd posibil

                        Comment


                        • #13
                          daca vrei sa vezi cum merge un 1.5dci 85 cp + resoftare intre pe link-ul de mai jos


                          motor 1.5 dci 105 cp evacuarea 60mm singurul dezavantaj era k e incaltata cu cauciucuri de iarna la 2.0 presiune in roti

                          Comment


                          • #14
                            spray negru transparent

                            am sa ii fac shi o resoftare dar mai intai am sa ii cobor garda la sol cu vreo 4.5 cm. alte jante...
                            Last edited by adiE; 8 March 2009, 21:13. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #15
                              Frumoasa foc. Imi place interiorul.
                              Off: @florin_dnf: unde ti-ai pus beculetele ca vreau si eu

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google