Logan 2 BEM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bobbyred multumesc frumos.
    madutzu25 multumesc!
    GFN multumesc de urare dar mare diferenta dintre benzina si diesel nu prea mi se pare, decat ca are cuplul ala destul de mare in turatii joase in comparatie cu benzina pe care trebuia turata destul de mult. Si mie imi place mult cand intra turbina dar mai ales imi place atunci cand sunt pe a 2-a sau a 3-a, o accelerez pana pe la 2300-2500 si daca iau rapid piciorul de pe acceleratie se aude acel bov intern subtil dar se aude destul de tare.
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • #17
      intre timp am scos mp3-ul original si am montat un sony, i-am pus impuls pe geamurile din fata, i-am activat HSA cu Clipul si i-am facut manerele interioare de deschidere a usilor in aceeasi culoare cum este acel contur al consolei contrale un argintiu-maroniu metalizat cu mult lac si i-am mai montat obturatoarele de praf la balamale si multa lumina in portbagaj, o sa revin cu niste poze dupa ce o spal.
      Last edited by ten; 27 October 2014, 23:47.
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • #18
        Adica ai pus butoane cu impuls la geamuri.Cat au costat?

        Comment


        • #19
          Ten, ai un PM de la mine

          spor la tuning!
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #20
            felicitari pentru masina.
            pune niste poze, sa vedem interiorul.
            si cum ai pus butoane cu impuls?

            Comment


            • #21
              multumesc, am facut si cateva poze numai la interior si una la fac. Am uitat sa precizez ca o data cu schimbarea player ului, mi-am pastrat si comenzile de pe volan cu o interfata cu modul, iar in faruri mi-am pus niste becuri philips si pe semnale si pe faza scurta+lunga. Si pozele:
              Attached Files
              laureate 1.5l, albastru marin

              Comment


              • #22
                Manerele de deschidere a usi din interior de unde au fost achizitionate? Sau au fost vopsite.

                Comment


                • #23
                  au fost vopsite in aceeasi nuanta cu manerul acela de care tragi sa inchizi usa.
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • #24
                    Playerul ala se potriveste in consola centrala exact cum se potriveste nuca in perete...
                    Ce te nemultumea la playerul OEM?
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #25
                      nu eram multumit de sunetul pe care il reda, mai mult de atat nu puteam sa-i fac decat cu o rama adaptoare.
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • #26
                        Imi plac manerele, ledurile. Chestia cu radioul tine de gust, mai bine cumparai niste boxe mai performante si cu sistemul radio stock eu zic ca faceai treaba buna.

                        Comment


                        • #27
                          pai tocmai asta era problema, ca dupa ce am schimbat playerul a fost diferenta de la cer la pamant, oricum am niste boxe destul de potente in casa dar inca nu le-am montat.
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • #28
                            Atunci e bine. Ai castigat si un spatiu de depozitare.

                            Comment


                            • #29
                              oricum nu pun nimic in el )
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • #30
                                revin cu niste poze cu exteriorul
                                Attached Files
                                laureate 1.5l, albastru marin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google