Logan ABS Plus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo! Sa o stapanesti sanatos!
    Ai facut o alegere buna.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Ura!Am luat si eu astazi masina de la Adras!ABS+ 1,4mpi cu AC.

      Comment


      • Felicitari fratilor! Taica-meu a innebunit cand a vazut ca mi-am luat un kiss de 85 cp, si dupa o saptamana jumate a venit sa comande si el un diesel, abs plus. Ii vine pe la sf lui ianuarie.
        Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

        Comment


        • Gratulari pt voi! si sa conduceti cu grija ca vine iarna.

          Comment


          • Scuzati postarea dubla dar am avut ceva probleme cu netul...
            Multumesc.

            Comment


            • acum te asteptam la intilnire la parcul Carol, urmaresti aici cind ne intilnim.

              Comment


              • salutare ... exista abs+ in varianta cu motorizare diesel 85 cp ? sau exista numai cu 70?
                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                Comment


                • Originally posted by cristi
                  salutare ... exista abs+ in varianta cu motorizare diesel 85 cp ? sau exista numai cu 70?

                  pe site-ul dacia ,la ABS+ varianta diesel, este trecuta numai motorizarea de 70 CP
                  "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!"

                  Comment


                  • mersi ... m-am uitat si eu acolo si folosind configuratrul am observat ca nu ma lasa sa pun de 85cp ... insa ma gandeam ca poate mai este careva care a solicitat 85cp la abs+ si eram curios daca a reusit sa obtina .
                    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                    Comment


                    • Originally posted by cristi
                      salutare ... exista abs+ in varianta cu motorizare diesel 85 cp ? sau exista numai cu 70?
                      La varianta AbsPlus cu motorizare diesel este disponibil doar motorul de 70cp.
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • am priceput ... mersi ... deci cred ca trec la varianta laureat
                        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                        Comment


                        • salut baieti snt nou paici.... am facut comanda masina ar trebui sa vina pe17.12.07 de un ABS+ cu ac si culoare gri comette motor 1.6 si vroiam sa stiu daca am facut o alegere buna avand in vedere motoru , Trebuia sa iau 1.4 era mai economoc??? Ast raspuns multumesc anticipat
                          ABS+ 1.6

                          Comment


                          • salut bine ai venit pe forum.
                            ai facut o alegere buna,nu cred ca e mare diferenta de consum intre 1,4 si 1,6 ,depinde si cum conduci plus ca s-ar parea ca, cutia de viteze este mai bine adaptata pt. motorul de 1,6.

                            Comment


                            • aha .... ok merci
                              ABS+ 1.6

                              Comment


                              • Ai facut o alegere buna. Diferenta de consum nu prea e (mica oricum). Cel de 1.4 e slabut totusi, plus ca la viteza (pe la 140/h) diferenta de consum ar fi in favoarea celui de 1.6. Si gri comette, beton!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google