Logan ABS Plus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa o stapanesti sanatos fara evenimente si probleme cu politia.

    Comment


    • Salutare la toata lumea care are ABS Plus. Am si eu o intrebare (nu stiu daca locul ei este aici dar incerc si eu. in caz de ceva rog moderatorul sa strearga postul sau sa-l mute): cine a achizitionat pana acum, din targul de la Vitan, covoare "originale" Dacia Logan? Cum vin pe masina? Multumit de ele? Intreb ca eu am cumparat asa ceva, dar spre rusinea mea, nu am avut timp sa le probez si mai ales sa fac curat in masina si sa le pun sa vad cum vin.
      sigpic LOGAN -> ABS Plus -> 1.4 -> Albastru
      http://picasaweb.google.com/tudoremanuel/GOLANULMEU#

      Comment


      • Salut la toata lumea! Incepand de sambata sunt si eu posesorul unui logan abs+, 1,4mpi, Ac. Am fost in service sa imi montez radio-cd + boxe iar langa mine era un alt logan abs + pentru acelasi lucru. Am observat ca eu am toate cele 3 centuri din spate cu prindere in trei puncte pe cand el avea decat 2. De ce este aceasta deosebire ?

        Comment


        • Doar centura de siguranta de pe centru e cu prindere in 2 puncte, la ABS Plus. Si la el era si ea cu prindere in 3 puncte?
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Nu, la mine toate sunt cu prindere in 3 puncte iar la el cele laterale erau cu prindere in 3 puncte iar cea centrala era cu prindere in 2 puncte

            Comment


            • Brandon cate tetiere ai??

              Comment


              • Baieti...s-ar parea ca versiunea ABS+ vine acum cu 3 tetiere pe spate...am vorbit cu Ramycel( un user din Galati) care si-a luat masina de curand (cu versiunea de mai sus) si asa este ...3 tetiere pe spate..
                sigpic

                Comment


                • Poate asta e numai o perioada, n-au mai avut banchete cu 2 tetiere si centura centrala cu prindere in 2 puncte.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Si eu tot 3 tetiere pe spate. ciudat este ca pe site-ul lor la dotari scrie ca este doar cu 2. si centura mijloc spate este tot in 3 puncte. nu mai inteleg nimic
                    sigpic LOGAN -> ABS Plus -> 1.4 -> Albastru
                    http://picasaweb.google.com/tudoremanuel/GOLANULMEU#

                    Comment


                    • Am numai 2 tetiere. Vad ca mai sunt si alti cu centura in 3 puncte asa ca m-am linistit.

                      Comment


                      • S-ar putea sa fie un lot mai mare refuzat la export...
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Vezi,Andrei?
                          Ca ziceai ca nu are cum!!
                          Mie mi-au spus ca e la oferta cu 3 tetiere!!
                          Nu stiu cat va fi oferta cert este ca am 3 tetiere!!

                          Comment


                          • Am un Logan 1.6 mpi abs+ din mai 2007 si sunt f. multumit de el.
                            am mai investit ceva in el, in afara de AC-ul pe care l-a avut initial (vezi foto), dar sunt f. f. f. multumit de el dupa cei 23.000 km pe care ii am pana acum...
                            Attached Files

                            Comment


                            • Sunt interesat de un Logan ABS Plus, mai este de actualitate aceasta oferta?

                              Comment


                              • Din cate se vede aici da...mai este valabila oferta...fa o comparatie si cu kissfm-ul ca si ala e interesant.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google