Logan ABS Plus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca se referea la diferetele versiunii lui (ABS Plus) fata de una superioara...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • Salut !, am si eu o intrebare. Acum Logan ABS +, vine cu Radio CD 2x15W, panou detaşabil. Intrebarea este urmatoarea: CD Playerul are in spate mufe doar pentru 2 boxe? Adica cele din fata? Sau are si mufe pentru 4x15W, si sunt montate decat 2 boxe pe fata. As vrea sami pun si doua boxe in spate, sa fie 4 in total. Numai bine
      Cand viata iti intoarce spatele, nu fi fraier, pune-i mana pe cur

      Comment


      • Poti sa-i pui si boxe pe spate le conectezi la mufele cd-playerului
        ABS+ 1.6

        Comment


        • Abs+ este cred una din cele mai bune variante de echipare. Aproape toti prietenii mei care au Logan au versiunea abs+. Am o intrebare: cand va aparea Phase Deux vor renunta la abs+, sau va fi si la el disponibil?
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • 90% o sa se renunte la el.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Din moment ce o sa fie ABS-ul pe orice model (parca asa s-a spus?) cam se pierde ideea de ABS+.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • pacat ca se renunta la el
                :bighuh:
                sigpic
                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                Comment


                • O sa fie mai mult posibilitati de configurare, deci o sa se renunte la ABS Plus.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Salutare.Cine ma poate lamuri si pe mine???Tocmai mi am comandat un Logan ABS+ .Am inteles ca nu are radio da este precablat.As vrea sa stiu daca in precablaj intra si boxe fata si daca are gauri pentru boxe spate..
                    -----always driving-----

                    Comment


                    • Nu ai boxe de nici un fel. Pe spate gaurile sunt in tabla nu si in tapiterie (ar arata si naspa)
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Aha...Mersi Eu intotdeauna aveam impresia ca iti dau boxe pe fata
                        -----always driving-----

                        Comment


                        • Salutare! In curand voi fi un proaspat posesor de logan dar mai am cateva nelamuriri:
                          1. In primul rand eu doresc sa-mi achizitionez un ABS+ 1.4 Blue Marine dar am o intrebare la versiunea Laureat de 7900E are ABS ?
                          2. Apoi la ce delar sa apelez?
                          3. Este necesar sa fac un casco la masina. Eu de fel nu prea am bani dar gandesc ca mai bine tin bani care trebuie sa-i dau la casco intr-un cufar in casa si daca am probleme sa apelez la ei (si ma rog sa nu am nici o problema) Voi ce spuneti?
                          4. Si in ultima faza am remarcat ca pe site-ul dacia.Ro apare la versiunea ABS+ Cdplayer Standard. Eu am citit ca cdplayer-urile cu care vin nu sunt ft stralucite si eu as vrea sa-mi cumpar de exemplu un Panasonic si niste boxe... Dar mi-a zis cineva ca domne nu se merita ca te duce manopera mult... Asa ca mai bine sa-l iau de la ei unde manopera e inclusa in pret?

                          http://www.youtube.com/watch?v=Uk1t2-tQXTU

                          Comment


                          • Laureate nu are ABS, doar Laureate Plus!La capitolul audio nu are cum sa fie manopera foarte scumpa, iar referitor la CASCO eu te sfatuiesc sa-ti faci tocmai pe principiul ca nu vrei sa arunci cu banii!Ca dealer...eu am fost foarte multumit de IPSO!
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • 2. Apeleaza la IPSO, Meridian sau Auto Marcus Grup, care e mai aproape de tine.
                              3. Masina o platesti cash? Daca da, poti sa nu faci CASCO (desi e recomandat sa faci). Daca nu, CASCO e obligatoriu.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Manopera e in jur de 50-60 de lei.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google