Logan B-08-FFC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan B-08-FFC

    Loganul a fost achizitionat in septembrie-2008....Foarte multumit de aceasta masina,consum excelent fara nici o problema pana acum 70.000km....Acum astept numerele noi ca am terminat perioada de leasing...


    Mare/incapator/excelent de drumetii..... Logan Club!!
    Attached Files

  • #2
    da jos cromul de pe manere.....zic eu ca arata mai bine fara
    Alex GNA

    Comment


    • #3
      Imbunatatiri

      -folie completa
      -mp3 player LG
      -stergatoare lamela bosch
      -aripioare stergatoare
      -lumini zi in gripa de la radiator(merita)



      Revin cu noi poze...

      Alex sun lipite cu silicon nuj daca mai am sanse )) ms oricum
      Last edited by spyd3r; 18 February 2013, 23:50. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        ai sanse..dar mai greu ) baga mai multe poze si cu interiorul
        Alex GNA

        Comment


        • #5
          parerea mea ar arata mai bine fara paravanturi,bafta in continuare la ce iti propui,asteptam mai multe poza cu masina.

          Comment


          • #6
            si protectiile alea la usi...nu prea sunt la locul lor...parerea mea. stiu ca sunt de folos.
            Alex GNA

            Comment


            • #7
              pune si tu mai multe poze
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

              Comment


              • #8
                ok astazi incerc sa vn cu noi poze...protectiile la portiera le.am pus ca i.am zgariat masina la un asa zis "smecher" si a inceput panarama in parcare ...

                Comment


                • #9
                  Noi poze...
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    am auzit ca sunt foarte bune motoarele astea diesel cu "I" rosu
                    Alex GNA

                    Comment


                    • #11
                      eu unul nu am avut treaba consum excelent...si nici macar odata nu a facut figuri indiferent ca erau -30 C sau +30

                      Comment


                      • #12
                        chiar imi place masina.....buna alegere cu MCv...o intrebare:de ce merita lumina din grila(la radiator)
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • #13
                          frumoasa masina! mai urmareste celelalte masini de pe my ride si o sa iti dai seama ce e bine si ce nu.
                          MY CLA

                          Comment


                          • #14
                            nuj cum sa zic dar cand stationezi .... se vede super plus noaptea in trafic.. 50 de lei m.au costat dar nu imi pare rau pt asa ceva

                            Prestice masina are 4 ani...a fost proprietatea tatalui akm este a mae astept sa o inscriu ...nu avea nimic in plus la ea....astea sunt facute in 2 luni deci... o sa arate super la sfarsit
                            Last edited by spyd3r; 19 February 2013, 21:42. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #15
                              Pune folie fumurie pe stopuri, si folie carbon pe consola, o sa arate foarte bine
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google