Logan Club Galati+Braila+Bacau la Slanic Moldova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Galati+Braila+Bacau la Slanic Moldova

    Stimati prieteni,
    vin cu propunere de week-end pentru viitorul apropiat Valea Uzului - Darmanesti, Bacau.
    Cazare Cabana Iulia.

  • #2
    Pfoai...arata super...are si loc de pescuiala...are caldura in camere...da...e o locatie de tinut minte si de mers...sambata asta e Cluj-ul
    sigpic

    Comment


    • #3
      faceti voi ce faceti si tot de bacau sunteti mai apropiati. bineinteles ca eu sunt cap de lista ca prezenta de la bacau. si v-as ruga, in cazul de va hotarati sa veniti la darmanesti, sa stabiliti cu 2-3 saptamani inainte sa imi pun si eu cu sotia libere, sa nu mai patesc ca la lepsa, sa fiu pe fuga. ar merge si mai spre octombrie, sa avem un peisaj tomnatic, un gratar intr-o seara racoroasa de toamna. si poate ne strangem toata echipa si de la galati si de la bacau.

      deci un vot si de la mine pt proiect.
      sigpic

      Comment


      • #4
        De acord Dane! Modovenii tot la moldoveni trag.

        Comment


        • #5
          Si eu sunt pentru...in functie de serviciul "remorcii" mele...ca fara ea nu plec
          sigpic

          Comment


          • #6
            Hai ca nu ne-am mai reunit demult in formula completa. Deci .... va asteptam?

            Comment


            • #7
              Pe mine da...da cand pot spune la sfarsitul lunii sa stiu cand pot...in functie de ...postul meu anterior
              sigpic

              Comment


              • #8
                Pai cand se poate, numai sa stim din timp sa fim si noi liberi. Mai era o discutie referitoare la un revelion, tot prin zona asta aici. Deschidem o lista de prezenta?

                Comment


                • #9
                  Pai stai sa ajungem la locul dezmatului...pana la revelion si pe urma in functie de multumiri facem cartile
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    eu propun weekendul 2-3 octombrie. saptamana asta este clujul, saptamana viitoare va linistiti, iar pe 2-3 octombrie ne intalnim la o sueta de toamna. dupa aceasta data deja se intra in toamna adevarata si nu stim ce vreme mai prindem. nu mai spun ca zona este extraordinara pt pescuit. poate cu un efort din partea tuturor reusim sa ne adunam toti.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Dane...eu sunt pentru ...sotia nu stiu...si daca e mai tarziu ce?...nu uita ca la Barlogul Ursului ne-a prins ninsoarea...si a fost super...oricum o pescuiala la copca tot fac
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Cu cat ne intalnim mai devreme cu atat e mai bine pentru a face rezervarile ptr.revelion

                        Comment


                        • #13
                          'Vine' si eu cu sotia dar....depinde si la mine cum lucreaza sotia.Vreau sa vin de sambata.

                          Comment


                          • #14
                            si eu sunt PRO, cu atat mai mult ca din ce in ce mai tare ma cheama spre el Bacaul...
                            Loganist far'de Logan

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by valeriuciprian View Post
                              Dane...eu sunt pentru ...sotia nu stiu...si daca e mai tarziu ce?...nu uita ca la Barlogul Ursului ne-a prins ninsoarea...si a fost super...oricum o pescuiala la copca tot fac
                              Si eu sunt pentru....in perioada aceea sunt in concediu
                              Sotie de

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google