Logan Club Galati La Operatiunea "Porti Deschise Brainstorming" Tulcea 20-21.nov.2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Galati La Operatiunea "Porti Deschise Brainstorming" Tulcea 20-21.nov.2010

    Se anunta inca o haiducie la Tulcea - http://www.loganclub.ro/forum/3_oper...945#post757945 - iar noi vom fi prezenti! Amintiti-va (cei care ati fost) ce "naspa" a fost ... si haideti s-o mai facem o data.

    Cititi, ganditi si postati AICI, va rog - ca sa nu poluam topicul omului. Daca totusi doriti sa va exprimati pe topicul respectiv, faceti-o, nu va poate opri nimeni.
    Sunt invitati sa participe toti loganistii.

    Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

    1. gl_mmm
    2. ...

    PS M-am grabit sa deschid lista pentru a preintampina niste lucruri urate ...

  • #2
    Scuze ca ma bag , cei care aveti idei , despre concorsuri/activitati care vreti sa le organizam in acest eveniment exprimativa acolo pe topic.
    Este singurul eveniment in care va puteti da frau liber imaginatie si vom incerca ca ce isi doreste lumea aia sa se intample.

    sigpic

    Comment


    • #3
      Se anunta inca o haiducie la Tulcea - http://www.loganclub.ro/forum/3_oper...945#post757945 - iar noi vom fi prezenti! Amintiti-va (cei care ati fost) ce "naspa" a fost ... si haideti s-o mai facem o data.

      Cititi, ganditi si postati AICI, va rog - ca sa nu poluam topicul omului. Daca totusi doriti sa va exprimati pe topicul respectiv, faceti-o, nu va poate opri nimeni.
      Sunt invitati sa participe toti loganistii.

      Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

      1. gl_mmm
      2. gheorgngv acu sa vedem daca reusesc sa iau liber sa mergem cu totii de vineri
      3...
      4...
      5...
      6...
      7...
      8...
      9...

      PS M-am grabit sa deschid lista pentru a preintampina niste lucruri urate ...
      Last edited by valeriuciprian; 6 November 2010, 20:07.

      Comment


      • #4
        Se anunta inca o haiducie la Tulcea - http://www.loganclub.ro/forum/3_oper...945#post757945 - iar noi vom fi prezenti! Amintiti-va (cei care ati fost) ce "naspa" a fost ... si haideti s-o mai facem o data.

        Cititi, ganditi si postati AICI, va rog - ca sa nu poluam topicul omului. Daca totusi doriti sa va exprimati pe topicul respectiv, faceti-o, nu va poate opri nimeni.
        Sunt invitati sa participe toti loganistii.

        Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

        1. gl_mmm
        2. gheorgngv acu sa vedem daca reusesc sa iau liber sa mergem cu totii de vineri
        3.valeriuciprian
        4...
        5...
        6...
        7...
        8...
        9...

        PS M-am grabit sa deschid lista pentru a preintampina niste lucruri urate ...
        George si de sambata si tot e bine...sau de vineri seara si e perfect....stii doar cum a fost data trecuta...acum vom dubla distractia
        sigpic

        Comment


        • #5
          Si nu uitati rugamintea organizatorului: propuneti concursuri, activitati, jocuri (cu subiect auto).
          Si deasemenea, nu uitati ca puteti sa va faceti mici reparatii la masini cu un discount consistent - proportional cu vechimea masinii!
          3 x 3ani vechime = 9% discount, la fatura (asta este la mine). Eu ma gandesc la un bracaj si un schimb ulei la cutie.

          Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

          1. gl_mmm
          2. gheorgngv
          3. valeriuciprian
          4. ...
          5. ...
          6. ...
          7. ...

          Comment


          • #6
            Cine vrea sa faca revizii sau alte reparatii la mecanica(schimbari bucse , bielete ) etc etc . Dati-mi PM cu cat mai multe detalii(motorizare , vechimea masini ,nr km , garantie sau post garantie) si joi voi incerca sa va zic un pret cat mai exact.
            Se mai pot face polishuri , unghiuri de fuga , reechilibrari roti etc etc...
            PS. Pana miercuri seara cel tarziu , astept PM-uri.

            sigpic

            Comment


            • #7
              Si nu uitati rugamintea organizatorului: propuneti concursuri, activitati, jocuri (cu subiect auto).
              Si deasemenea, nu uitati ca puteti sa va faceti mici reparatii la masini cu un discount consistent - proportional cu vechimea masinii!
              3 x 3ani vechime = 9% discount, la fatura (asta este la mine). Eu ma gandesc la un bracaj si un schimb ulei la cutie.

              Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

              1. gl_mmm
              2. gheorgngv
              3. valeriuciprian
              4. sand'dana (posibil, daca portile sunt deschise si pt sandero-uri si ...daca n-o ninge pana atunci, ca n-am anvelope de iarna )
              5. ...
              6. ...
              7. ...
              Loganist far'de Logan

              Comment


              • #8
                As vrea sa vad aici, pe aceasta lista, cat mai multi loganisti/sanderisti si in special pe cei care au mai fost la Tulcea. Trebuie sa ne luam revansa cumva fata de organizatori, pentru ca ultima data orasul Galati a luat o nota foarte proasta.
                Si pentru asta este nevoie de reprezentare corespunzatoare.

                Incercati, pe cat posibil, sa va faceti micile reparatii/revizii cu aceasta ocazie ... n-o sa va para rau, financiar vorbind!
                Eu imi propun sa fac asa: schimb ulei cutie, bracaj si o constatare temeinica la trenul de rulare - imi cam trage dreapta.

                Elena, daca portile nu sunt deschise si pentru Sandero-uri ... le deschidem noi!

                Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

                1. gl_mmm
                2. gheorgngv
                3. valeriuciprian
                4. sand'dana
                5. ...
                6. ...
                7. ...
                Attached Files
                Last edited by gl_mmm; 8 November 2010, 09:52.

                Comment


                • #9
                  Nota proasta nu a fost pentru noi...se stiu ei bine cine ce a facut...deci dupa parerea mea noi am iesit nepatati din acel eveniment.
                  Sony ai mesaj privat cu ceea ce as vrea sa fac eu la masina.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    mi-am permis deja sa va trec pe lista cea mare , fiind in oarece criza de timp , trebuie sa mobilizam lumea mai repede , sa se hotarasca , sa nu mai stam pe ganduri atata timp.

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Nu-i bai, Sony! Tu stii mai bine.
                      Hai cu preturile la cazare si scorurile pentru reparatii.

                      Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

                      1. gl_mmm GL-26-MRN
                      2. gheorgngv
                      3. valeriuciprian
                      4. sand'dana
                      5. ...

                      S-ar putea sa trebuiasca si nr. de inmatriculare. Asa ca ...
                      Lista este deschisa, inca! Haideti lume la Tulcea!

                      Comment


                      • #12
                        mircea v-am zis la toti ca revin cu preturile joi seara.
                        la cazare e cam nasol ca vad ca suntem destui de putini. de la galati va cazati toti? cate 2nopti.

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Eu asa as vrea sa stau doua nopti...acum depinde de finante

                          Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

                          1. gl_mmm GL-26-MRN
                          2. gheorgngv
                          3. valeriuciprian GL-06-YKI
                          4. sand'dana
                          5. ...
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            La mine depinde si de finante dar mai ales de timp. Nu stiu daca am sa pot sa-mi iau liber in vinerea aia. Si ca sa vin la 8 seara ... nu stiu, ma abtin deocamdata. Sa vad ce mai inventez la sefu' ca sa ma invoiasca macar de pe la 12.

                            Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

                            1. gl_mmm GL-26-MRN
                            2. gheorgngv
                            3. valeriuciprian GL-06-YKI
                            4. sand'dana
                            5. ...

                            George, Elena, restul loganistilor??? Nu aveti nimic de spus/adaugat/completat?
                            Reamintesc ca de la Tulcea am plecat de fiecare data extrem de multumiti.

                            Comment


                            • #15
                              Facem si banerul sa ne prezentam regulamentar?

                              Lista de participare a membrilor Logan Club Galati la "Operatiunea porti deschise Star Service Tulcea - Brainstorming":

                              1. gl_mmm GL-26-MRN
                              2. gheorgngv
                              3. valeriuciprian GL-06-YKI
                              4. sand'dana
                              5. ...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google