Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TWeetY vezi colega daca poti sa ma rezolvi cu farul si cu chestiunea de la bord = acele!
    Ms!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Reni la racheta nu prea cred mai Bosketel dar de cadouri sper sa si aminteasca mosu sa aduca la toata lumea- fiecare are cadoul lui- asta in caz ca nu trec prea tare (ma rog sa l tina pe mos nervii sa nu pateasca ceva). Oricum eu sunt cel mai curios ce mio da mie mosu. Cateva plinuri de benzina daca nu cer prea mult ( 5 - 6) miar ajunge pana se termina anu asta.

      Mam imbolnavit cum au unii masinile facute, si cu gust. Trebuie neaparat sa o fac si eu pa mea. Dar solenze tunate sunt cam putine si nu prea am cine stie ce idei. Cateodata mie frica sa nu o fac cine stie ce sorcova. Hm, cam ce iar trebui la a mea? (serios vorbesc nu prosti)
      Last edited by fane_yxa; 24 December 2008, 04:12. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • http://www.autozr1.net/index.php?act...d&productId=93 cred ca i-ar sta bine cu kitu asta de bari la solenza ta Fane;)

        Comment


        • uite si 2 poze sa iti faci o idee cum ar arata masina ta cu bari
          Attached Files

          Comment


          • super misto barile alea...ar iesi ceva frumos daca le-ar pune Fane pe masina lui....

            Comment


            • Da Fane chiar sunt frumoase barile alea ;)

              Comment


              • Va rog frumos si sper sa intelegeti ca acest thread este pentru intalniri LC Mioveni, daca aveti ceva de discutat in afara intalnirilor discutati pe Discutii Generale...Multumesc pentru intelegere
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Pai daca nu pot ajunge toti la intalniri nu stiu cu ce te deranjaza pe tine ca vorbim pe forum. Te oftici ca vor altii sa si faca masinile frumoase? Era doar o curiozitate si pana la urma sa sti ca bara dupa spate e beton. Vad ca tu esti organizator de intalniri nu comentator. CE CHESTIE.

                  Comment


                  • nu ma face da in regulament scrie ca aici au loc doar discutii despre intalnire restu la discutii generale...fa si tu un efort sa nu suparam moderatorii ...ca sare acu streulea si seba pe noi
                    low....&.....slow

                    Comment


                    • Nu are ma cum sa sara pe noi ca nu or fii gay

                      Comment


                      • Vroiam doar pareri si sfaturi de la loganisti ca daia e facut forumu asta, unde citeste toata lumea, ca poate am ramas eu in pana de idei. Daca deranjeaza vreun oprator treaba asta, nu mai cer pareri. Vreau sfaturi nu corecturi (ce sa ti povestesc domne). Ori ca scriu colo ori aici tot aia e. Mie asa mi se pare. Daca se poate bine daca nu , nu. Asta e. Ma las pagubas.

                        Comment


                        • off topic
                          Mosu vine cam tiptil,niciodata nu-l simtim,dar de fiecare data lasa in fiecare poarta fericire,bucurie,sanatate pe vecie.CRACIUN FERICIT
                          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                          Comment


                          • din partea clubului logan brasov un craciun magic plin de bucurii si daruri multe !!!!!!!!!!!!!
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Cele mai calde salutari si urari de aici de pe malul Dunarii. Sarbatori fericite va ureaza loganclubul Galati. La multi ani.

                              Comment


                              • fane nu intelege gresit ca nu am absolut ninica cu tine din contra mi-as dori sa-ti faci masina cum vrei tu si sa fie cea mai frumoasa solenza din judet sau poate din tara dar chestiile astea le discutam pe Discutii generale(si asta e valabil pentru toti) ca asa e frumos sa nu ne sara vreunul in cap....
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google