Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paul, sa traiesti tata, dar cum fac sa mi-l pui si mie, ca eu l-am luat.
    La-s ca te sun eu in 2 -3 zile si poate ma rezolvi.

    Comment


    • Salut baieti, va anunt ca nu o sa pot veni la intalnire joi si sambata pentru ca iar plec din oras. Bafta ! si sper sa fie mai multa lume la intalniri!
      sigpic
      LOGAN CLUB Piatra Neamt

      Comment


      • Nu e nici o problema Andrei, bine ca stim daca vii sau nu, sa stim si noi pe cine ne bazam.

        Comment


        • mda...nici eu nu pot ajunge in seara asta in caz ca se tine vreun fulger...plec pina la Bacau!!
          sorry!!!
          sigpic

          Comment


          • bun asa .......a mai inceput lumea sa mai scrie ceva pe forum.....toate ca toate....pe mine cine ma ajuta cu, curatenia acasa??!!..
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • Va reamintesc ca maine la intalnire aveti niste musafiri din Bacau

              Comment


              • confirm si eu, dar vad ca cei din piatra au cam toti treaba. sper sa nu facem doar o intalnire logan club bacau la piatra (ar fi cea mai tare faza).

                pana la urma se mai tine intalnirea de azi a logan clubului piatra neamt ?

                pana la urma se mai tine intalnirea de azi a logan clubului piatra neamt ?
                Last edited by dan08; 22 August 2009, 15:22. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • intalnire logan club bacau

                  azi la ora 18.20 s-au intalnit cativa membrii logan club bacau. cunoaste cineva locatia?? am zis ca, daca nu vine nimeni la intalnirea logan club piatra neamt, sa ne sacrificam noi, logan club bacau, si sa va tinem locul. prietenii, la greu se cunosc.

                  DSC05522_3_4.jpg

                  DSC05568.jpg

                  DSC05540.jpg
                  sigpic

                  Comment


                  • Intalnire LoganClub Bacau la Piatra Neamt

                    Comment


                    • incredibil, dar adevarat.

                      DSC05534_5_6.jpg
                      sigpic

                      Comment


                      • si piatra neamtul a absentat? )))
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • nu se vede???? cea mai tare faza.
                          culmea intalnirilor logan club: SA NU VINA LA DATA SI ORA DE INTALNIRE SAPTAMANALA MEMBRII JUDETULUI RESPECTIV SI SA VINA MEMBRII ALTUI JUDET EXACT LA ORA LA CARE TREBUIE.



                          NU mai scrie cu majuscule!!!
                          Last edited by cristi3775; 23 August 2009, 09:28.
                          sigpic

                          Comment


                          • nu cred ca a absentat complet
                            au fost 2 membri , eu si dan (tatal lui dooku)

                            Comment


                            • Imi cer eu scuze in numele lui Dan,adevarul e ca a fost prezent Razvan la locul de intalnire.Al doilea membru a venit la cofetarie.Scuze pentru exagerare.

                              Comment


                              • S-a vorbit cu Stefan cu vreo 2 ore inainte de intalnire , si s-a specificat ca, s-ar putea sa nu vina nimeni azi la intalnire. Vizita voastra oficiala,a ramas planificata pentru alta zi.
                                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google