Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu as veni
    daca mai veniti vreo unul dati sms

    Comment


    • intalnire LC. azi dupa ora 20.00.

      Comment


      • Linistea aia se intinde pana la stadion ... zau.

        Am fost si am semnat condica astazi la ora 18:00 ... singur.
        Attached Files
        sigpic
        LOGAN CLUB Piatra Neamt

        Comment


        • si te-ai distrat?? ).
          acum pe bune, incepeti fratilor sa va puneti stickere....sa faceti ceva...ca e pacat. la cate loganuri sunt in Piatra....

          ps. las ca poate saptamana viitoare vor fi mai multi !!!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • M-am distrat intr-un fel ... am prins lumina buna si mi-au reusit niste poze cu masina ... pe langa cele postate.
            Si DA, trebuie facut ceva in privinta asta ... am niste idei pentru cristi .. poate o sa le discutam si mai remediem "problema".
            sigpic
            LOGAN CLUB Piatra Neamt

            Comment


            • Ce stickere visezi domnu jocker?!.....Tu crezi ca vine lumea la intalnirile noastre din cauza stickerlor de pe masina? HA...eu am ditamai stickerul pe parbriz, si circul toata ziua cu masina prin oras, intru in contact zilnic cu cei care poseda Logan.......dar nu ii intereseaza.
              Ei si-au cumparat masina ca sa ii duca din punct A in punctul B, si atat. Mai sunt unii care si-au mai pus cate ceva pe la masina...dar nici nu vor sa vina la intalniri...sa vada cu ce se mananaca.........
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Ia modelul celor din Bacau,cei care sunt in Lc Bacau,au stichere,,dar nu se prezinta de loc la intalniri,sunt exclusi.urmeaza o noua triere dupa regionala.Cine nu-si da interesul,,nu merita sa fie in Lc.Numai cautam cantitea ci doar calitatea.
                Last edited by KELBURTOS; 5 September 2009, 21:47.

                Comment


                • Cum naiba de numai la P Neamt e asa? La Iasi e super ok , la Bacau, sunt la inceput...
                  In fine..tu stii cel mai bine ca e la voi - incercam doar sa dau o solutie. Nu vrei s-o accepti...sa fii sanatos!

                  PS. inseamna ca Skandal, e cam nebun ptr ceea ce facea in poza asta...azi .
                  Attached Files
                  Last edited by Thejock3r; 6 September 2009, 00:22.
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • 1.loc de intalnire PUBLIC ( cu siguranta ca se vor aduna cativa curiosi )
                    2.stikere ( conteaza si ele ) dar nu se dau din prima :P
                    3.diverse actiuni de grup organizate de cel care poarta titulatura de drept
                    4.intalniri seara dupa programul de munca al membrilor
                    5.incarajati membrii sa faca diverse surubareli pe la masini in cadrul intalnirilor
                    6.umpluta o parcare de benzinarie ( cat mai centrala ) cu membrii la o cafea

                    toate au un inceput ... iar daca ai impresia ca cineva " viseaza " la stikere .. sa stii cristi ca nu face altceva decat sa se gandeasca la un bine colectiv...
                    sunt doar pareri ...si exemple luate din alte orase...au functionat la altii...

                    multa bafta !

                    ps: urmaresc ocazional threadurile de intalniri din alte orase ... sa vad ce se mai intampla si prin curtea vecinului ... este un lucru bun pentru ca mai pot " fura " idei despre activitati si despre cum trebuiesc tratati membrii ... pot confirma organizatorii de intalniri din judetele respective

                    Comment


                    • @skandal-am citit ideile tale, am ascultat sugestiile si la ceilalti organizatori.
                      Problema e in felul urmator: ori oamenii de pe aici, nu prea ii intereseaza (multi zic ca ar fi interesati-si atat), ori Organizatorul nu isi da silinta cat trebuie. Fiecare interpreteaza cum vrea el.
                      Cat despre intalniri....sambata, vad ca deja nu mai exista pentru membrii nemteni.....le place joia ....dupa programul de munca.....pana acum au fost contra...si uite dovezile prin poze.
                      Intalniri la o cafea........pai le facem....tot seara dupa munca......si la ora aeea majoritatea persoanelor sunt pe acasa la fumei...deci...
                      Sa facem cate ceva pe la masina- din moment ce ne intalnim seara dupa dupa ora 20.00, nu prea mai vezi sa faci ceva la masina....in schimb discutam intens despre anumite probleme,idei, solutii- si se programeaza o zi pentru a se efectua acele surubareli.

                      Problema e ca, deocamdata mai sunt concedii, mai sunt unii din noi care isi mai renoveaza locuintele, au probleme personale, care apar atunci cand sunt zilele rezervate intalnirilor....s.a.m.d LA fel a fost si anul trecut. O sa ne revenim...usor usor.
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • Hmmm, ma bucura ca thread-ul nostru este urmarit si de alte persoane cu functii mai mult sau mai putin importante si ii asigur pe acestia ca aplecam urechea cu foarte mare interes la sugestiile si propunerile dumneavoastra.
                        @skandal, in punctele enumerate de tine exista un mare adevar in ceea ce priveste activitatile care impulsioneaza LC. Numai ca daca stam sa discutam fiecare punct in parte am avea mai multe afirmatii contrare din partea membrilor decat pro.
                        Si ca sa exemplific: Punctul 4. : s-a stabilit de vreo 2 ori in acest an ca intalnirile sa se tina sambata la ora 18. Nici o data nu s-a respectat aceasta ora de catre toti membrii (prezenta minima , o masina eventual 2), In schimb propunerea zilei de joi ca zi de intalnire a fost negata de majoritatea din diferite motive. Ca un paradox chiar joia avem o prezenta la intalnire mai mare decat ziua votata (adica sambata). Aici poate intervine un psiholog sa ma lamureasca de ce se intampla acest lucru )
                        Despre intalnirile in locuri publice iar nu se pune problema, membrii nu au fost de acord, deoarece aceasta poate implica "aglomeratie" printre masini, etc.
                        Si uite asa, degeaba se strofoaca @cristi sa faca ceva ca iese taman invers.
                        Deci, eu consider , pe baza celor afirmate, ca Logan Club trebuie sa adune oameni cu pasiune (pentru masini , motoare tunning, etc). Chiar daca exista ceva pasiune in acest club , este doar de suprafata.

                        Comment


                        • Cred ca cel mai important lucru este sa veniti din placere si sa incercati sa deveniti buni prieteni. De exemplu la cei din Bucuresti rar se intampla sa nu vina cineva la fulgere. Sa nu mai zic de sambata cand se strang cel putin 20 de masini. Totul se bazeaza pe prietenie... nu mergem la intalniri ca sa pontam... mergem ca ne place colectivul de acolo, merge sa mancam seminte, sa bem cola ''la posta'', sa facem glume proaste unul pe seama altuia, mai iesim la un CS, mai infasuram o masina in hartie igienica, etc. Nu a zis nimeni ca sunt probleme legate de organizator la voi insa cu putin efort ati putea sa faceti acolo un grup de 4-5 care sa iesiti impreuna... si repet... nu ca membrii de club ci ca prieteni. Cat despre masini... azi am fost cu skandal si cu SYA la un cico intr-o benzinarie si am pus masinile una langa alta, cu spatele... se uitau mai toti oamenii... aveam stickere pe toate plus sigla clubului Bucuresti.
                          sigpic

                          Comment


                          • pai suntem vreo 4 oameni care vin consecvent la intalniri si pot zice ca ei vin datorita prieteniei create, pentru ca se simt bine,care chiar gusta glumele facute impreuna sau chiar pentru a face glume pe seama noastra a tuturor. Nu se supara nimeni, toata lumea se distreaza si pleaca de la intalnire foarte relaxat. Astia se pot numi prieteni, si de ce nu la urma urmei, membri in toata regula. Dar pacat ca sunt doar 4. Cei care tin cu adevarat la acest club, de fapt hai sa-i zicem grup de prieteni stiu ce au de facut. Cooptarea de noi membri se va face in continuare dar se va urmari calitatea nu cantitatea. Succese!

                            PS: Ma bucura prezenta lui Andrei in acest club, Este printre foarte putinii membri care au luat in serios clubul inca de la inceput.Il vad ca pe un prieten de incredere si care vrea sa faca ceva pentru viitorul clubului.
                            Last edited by mike26ro; 7 September 2009, 20:59.

                            Comment


                            • @mike26ro: sentimentul este reciproc Mihai.

                              Si acum atasez poze de la intalnirea din aceasta seara cu andy_x3m a.k.a Andrei. Mi-a facut placere sa il cunosc.

                              Rezolvam noi pana la urma si problemele locale ale clubului, numai ca trebuie sa ne punem putin capul la contributie.

                              O seara buna.
                              Attached Files
                              sigpic
                              LOGAN CLUB Piatra Neamt

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google