Logan Club Piatra Neamt

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu zic ca, e mai bine sa ne numaram vineri cel tarziu sambata.....Si eventual sa alegem un "organizator de intalniri"........
    "FRATILOR"...Poate am sa intarzii un pik....Dar singur am sa fiu prezent.....
    Loganistii din IASI........Va asteptam sa inauguram prima intalnire a loganistilor nemteni.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #32
      Salutare....Am sa vorbesc si eu cu baietii mei...Sa vad care si cum e liber...Poate venim si noi...Dar cine stie...Daca reusec va anunt.

      Comment


      • #33
        Ce bine ar fi de ai veni radule ... ) asa mi'as capata si eu led'urile mult asteptate :-w

        Comment


        • #34
          Sunt curios ce va iesi! Sper sa fim prezenti in numar destul de mare ca piatra neamtu nu duce lipsa de Logane.
          Ma gandeam, oare ne`ar putea spune cineva cati din piatra sunt inscrisi pe forum? Sa le aducem si lor la cunostinta.Poate nu toti au vazut thead`ul asta.
          Ce ziceti?
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
          NT 90 RDD + NT 90 DDR

          Comment


          • #35
            Salutare...Eu abia acum am cititi mesajele de mai sus...Tin sa va felicit pt initiativa
            iar despre sambata...Baietii din iasi nu cred ca o sa vina..Cel putin nu a vorbit nimeni nimic....Si din pacate eu sambata asta nu o sa fiu nici macar la intalnire din iasi...O sa fiu pe undeva mai aproape de voi..La tg neamt....E nunta de argint a parintilor...

            Poate discutam si in viitorul apropiat o punem de o intalnire comuna...

            numai bine
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • #36
              In 1 rand casa de piatra si multi ani fericitit impreuna parintilor tai
              in "randul 2" sincer va zic ca ne'ar face o mare placere sa fim si noi oarecum sustinuti de colegiii nostri forum'isti si dragi logan'isti ca sa mai prinda lumea curaj si sa incepem cu dreptul ... Plus ca dupa mica mare intalnire daca totul e ok si se poate sa ramaneti si vreo noapte pe aici in neamt, ma pot interesa de ceva cazare la cabanute misto si facem si un mic spritz
              deci , vin cu intrebarea : CINE DORESTE, ARE PLACEREA SI IL LASA ININIMA SA VINA SAMBATA IN PIATRA-NEAMT LA DESCHIDEREA "OFICIALA" A CLUBULUI LOGANISTILOR DIN NEAMT ?

              Comment


              • #37
                Originally posted by Dooku View Post
                Ma gandeam, oare ne`ar putea spune cineva cati din piatra sunt inscrisi pe forum? Sa le aducem si lor la cunostinta.Poate nu toti au vazut thead`ul asta.
                Ce ziceti?
                Sunteti 53
                Last edited by RADU_LYN; 10 July 2008, 23:37.

                Comment


                • #38
                  Din care, din pacate postam doar 4

                  Comment


                  • #39
                    Pentru intalnirea de sambata a Loganistilor nemteni.......Se incepe numaratoarea:
                    1. NT 06 LXE
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • #40
                      1. Nt 06 Lxe
                      2. Nt 06 Ufb

                      Comment


                      • #41
                        O sa trebuiasca sa vorbiti sa stabiliti un oraganizator....Puteti sa faceti si un poll sa voteze lumea....Am sa propun si eu pe cineva dar la momentul potrivit.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by RazvanB View Post
                          1. Nt 06 Lxe
                          2. Nt 06 Ufb
                          3. NT 90 DDR (sper)
                          daca nu...Numai eu
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                          NT 90 RDD + NT 90 DDR

                          Comment


                          • #43
                            Cu prima ocazie cand o sa ajung pe acasa va anunt, poate reusesc sa prind si eu o intalnire!!Bafta multa in organizarea intalnirilor, si sper sa reusiti cat mai repede sa mariti numarul membrilor din Piatra.

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Iar pentru cei care vor sa ne faca o surpriza si sa se alature noua, Sambata seara la ora 20.00, si nu sunt din Neamt, va las nr meu de mobil pentru eventualele indicatii spre a ajunge la locul de intalnire. 0741 515085 -Cristi.
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • #45
                                Din pacate observ ca pana acum suntem doar 3 persoane care sunt dispusi sa vina la intalnire si etc... Nasol nu ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google