Logan Club Ploiesti la Intalnirea Regionala Logan Club In Arges !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    scuze dragi colegi, am postat gresit pe Thread0ul vostru, nu stiu daca este si de Bucuresti unul, dar merg sigur si eu la acesta Regionala
    Mii de scuze!
    Mihaitza, te rog fa ceva cu ce am scris eu
    Last edited by Bleizer; 13 May 2010, 17:55.
    lipsa text

    Comment


    • #17
      Oricum ... ar trebui sa incepem sa facem lista cu cine vrea sa mearga in arges la regionala .. eu unul o sa ma duc cu cortul ca mi se pare cel mnai frumos .. gratar .. foc de tabara .. eu unul daca nu intervine ceva serios merg sigur .. sa confirme si ceilalti care sunt dispusi sa mearga ..

      1. MihaitzaMCV
      2. ...
      3. ...
      si restul ..

      Comment


      • #18
        imi para rau ca nu pot sa merg ca am bacu, dar mihaita dute tu sa ne reprezinti
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • #19
          Originally posted by DRN View Post
          MSY ai pus peste tot link-uri care nu merg..corecteaza
          cer scuze,dar nu din vina mea nu au mers...am primit si mustrare pentru asta
          sigpic

          Comment


          • #20
            la regionala o sa mearga Mihaitza MCV-ul si restu)) cred ca o sa te duci singur..mai bine iei trenu ca te scoti..iti dau eu carnetu meu de student sa mergi mai ieftin))

            Comment


            • #21
              Decat sa ma duc singur .. nu ma mai duc deloc .. totusi sper ca pana atunci sa ne strabgem mai multi .. acum om vedea ..

              Comment


              • #22
                mai bn o lasi balta, mergem la paltinu cu cortul, mai bagam o masina la apa , una alta shi e shi mai ieftin
                fara linkuri externe

                Comment


                • #23
                  Pai daca nu vrea nimeni sa mearga plm .. nu ma duc singur de nebun .. si dupa cum se intrevede cu criza asta .. multi o sa se gandeasca de 2 ori inainte sa cheltuie nijte bani asa ..

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                    Pai daca nu vrea nimeni sa mearga plm .. nu ma duc singur de nebun .. si dupa cum se intrevede cu criza asta .. multi o sa se gandeasca de 2 ori inainte sa cheltuie nijte bani asa ..

                    Vi la sala sa dam o samanta si zici ca ai fost la ei acolo))

                    Comment


                    • #25
                      Salutare
                      S-a afisat la intalniri nationale programul regionalei ARGES
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • #26
                        sa va duceti care nu ati fost anul trecut ca argesenii sunt foarte de treaba
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • #27
                          Daca e in weekend vin si eu. de duminica asta o sa ma prezint si la intalniri :P

                          Comment


                          • #28
                            te asteptam la intalniri
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • #29
                              Cum a zis si sli .. te asteptam la intalniri .. cand poti ..

                              Comment


                              • #30
                                mai merge cnv la regionala??as merge si eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google