Logan Club Roznov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Roznov

    Un nou club Logan a aparut si in alt oras din judetul Neamt. Momentan suntem 2 membri, eu aka ham04 si mihai aka mike26ro. In curand or sa apara si alti membri care cauta seriozitate in cadrul unui club, schimb de experienta, ajutor, sfaturi. In urmatoarele zile voi posta si locatia unde ne vom intalni

    Rog moderatorul aceste sectiuni sa mute threadul unde ar trebui, adica la sectiunea cu subforumuri Logan Club. Imi cer scuze ca n-am postat unde trebuie :|
    Last edited by ham04; 4 July 2010, 21:56.

  • #2
    Daca va intalniti in week-end,vom fi si noi prezenti la prima intalnire l.c. Roznov.

    Comment


    • #3
      Il las pe Mihai sa hotarasca data. Noi de obicei ne intalneam Joia la ora 19:00 Ramane de vazut orarul nou si locatia. Sunt realist ca la inceput nu o sa fim decat noi 2, dar cred ca ti-ai dat seama de ce am fost nevoiti sa recurgem la modalitatea asta ;)

      Comment


      • #4
        Eu unul ajung acasa,de la servici,pe la ora 20,00 in cursul saptamanii si la 14,00 sambata,de asta prefer in week-end.Asta nu inseamna ca trebuie sa va face-ti programul dupa noi,avem timp sa ne intalnim.

        Comment


        • #5
          deocamdata ramane la 19 joi, asta pt ca mai stiu si altii care cunosc ora asta si locatia. Si poate vor sa vina si ei.
          Vom stabili azi locatia noua, daca va fi, si o ora de intalnire care sa convina mai multor participanti.
          Daca va fi in week-end va trebui aleasa foarte bine ziua si ora pentru ca week-endul cam e facut pentru plimbari si excursii (cel putin pt mine ).
          Multumim LC BACAU pentru sustinere morala si fizica...

          o problema de ultim moment ma face sa nu pot ajunge azi la intalnire (am fost invitat la ziua nasei mele de cununie si nu o pot refuza).Nuam stiut de asta decat acum 2 ore.
          Oricum am vazut ca vine si cretu_fab. poate se va concretiza ceva si asa in 2 sau 3 cati or fi.
          Scuzele mele . pe viitor o sa facem din timp o prezenta pentru ca asa o sa apar(em) neserios(i).
          Last edited by mike26ro; 8 July 2010, 16:31. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            Ar merge una matinala duminica.Eu in cursul saptamanii ajung pe la 20,00 acasa si sambata pe la 14,00.Daca vreti,facem duminica o intalnire,mai matinala,si apoi va intalniti cand vreti voi.

            Comment


            • #7
              Stai linistit Mihai, cand am vazut mesajul tau eu eram acolo, m-am intalnit si cu cretu_fab Ne vedem data viitoare, dar sper la o alta locatie, undeva la jumatatea distantei.
              @Kelburtos, imi pare rau dar duminica sunt plecat la Durau, de fapt plec de sambata, ma refac un pic dupa licenta. Acum daca poate Mihai si mai sunt altii care sa vina, va puteti intalni doar voi.

              Comment


              • #8
                Nu-i neaparat duminca asta,cand puteti.Important e sa ne anuntati din timp sa ne mobilizam.

                Comment


                • #9
                  multumesc de intelegere. Speram sa ne intalnim intr-o duminica si cu cei de la Bacau.
                  Iar in legatura cu locatia sigur ca o s-o facem undeva pe la jumatate ca e greu si pt tine sa vii 15 km. Hai ca discutam luni cand vii din excursie si stabilim poate o intalnire fulger sa mai punem la cale cateva detalii.

                  Comment


                  • #10
                    Oare e ok LCRoznov?Pe cand comunitati locale cu nume de comune,sate,strazi?...nu vreau sa fiu rautacios,dar...

                    Comment


                    • #11
                      Dude, Roznov e oras daca nu stiai, de ceva timp

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Eye View Post
                        Oare e ok LCRoznov?Pe cand comunitati locale cu nume de comune,sate,strazi?...nu vreau sa fiu rautacios,dar...
                        da ce are daca ar fi comunitati locale cu nume de sate? Tusesti daca le vezi sau ce? e vreo regula si nu o stiu eu? scrie cumva intalniri metropolitane pe forum?

                        Comment


                        • #13
                          bafta in ce va propuneti, si noi la slobozia suntem 2 masini + 1 al carui proprietar lucreaza la bruxelles +1 care inca nu are permis. oricum incet incet sper sa adunam si noi cativa baieti.
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • #14
                            goguleee! probleme? ia chill out, iesiti pe balcon si trageti in piept o gura de ozon!
                            se pare ca ori nu mi-ati ascultat sfatul, ori la voi nu are efect.
                            se redeschide maine
                            Last edited by crististreulea; 9 July 2010, 22:40.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #15
                              Aaa,asa este alta treaba,scuze daca am crezut altceva,in legatura cu aceasta comunitate si locul ei pe forum.
                              Succes cu planurile si la mai multi membrii noi..."dude"

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google