Logan Club Slatina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Slatina

    Salutare. As vrea sa stiu daca este cineva interesat sa infiintam un locanClub si in Slatina.Eu unul mi-ar fi mare drag sa avem si noi clubul nostru....ar fi mare pacat ca in judetul nostru sa nu fie niciun astfel de club asa ca iesiti de pe unde sunteti pititi si postati aci
    Vorba este de argint iar tacerea de aur.

  • #2
    Nimeni?
    Vorba este de argint iar tacerea de aur.

    Comment


    • #3
      trebuie loganclub si in slatina...este orasul meu natal (ca sa nu zica somebody ca ma bag pe langa). consider ca ar trebui sa existe in fiecare resedinta de judet..cum e plin de loganari peste tot sigur se poate aplica si aici...
      Last edited by Vlad; 16 February 2011, 23:59.

      Comment


      • #4
        useri activi pe forum, au cel putin un post, au vizitat forumul in ultima luna si care sunt din Slatina:
        adonis33
        aflageac
        alexandeer
        biluta7
        bobi
        catas
        cos_min_i
        eric
        florian007
        gvg06
        ITA
        iulyan
        Johnnyy
        KISS 74
        leorot
        Marius_10
        myhay2008
        narcisclement
        naurel
        nitler
        paco_mgv
        Spooky
        sympi
        temicoxxl
        yonut87nfi
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          Mersi cristi
          Vorba este de argint iar tacerea de aur.

          Comment


          • #6
            si noi ne-am chinuit mult pana am facut ceva. dar daca e dorinta se face...bafta

            PS: dale pm la useri si poate iti vor raspunde...
            Nu-i bai...

            Comment


            • #7
              multumim cristi pt incurajari si pentru tutoriale care se dovedesc foarte folositoare!

              Comment


              • #8
                bv spooky pt thread buna idea hai sa ne unim si sa formam mult asteptatul logan club slatina

                Comment


                • #9
                  excelenta ideea ....puteti conta pe mine

                  Comment


                  • #10
                    Momentan ninsoare ne pune bete in roate...dar poate pe la sfarsitul saptamanii se va mai incalzi un pic si ne vom putea intalni in carne si oase
                    Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                    Comment


                    • #11
                      Oki oameni buni hai sa stabilim pt duminica o ora si o locatie.Eu propun padurea strehareti ....e mai linistit
                      Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                      Comment


                      • #12
                        eu zic sa o lasam pentru 1-2 mai 2011 tot in padurea streharet ...atunci va fi mai cald si va fi un prilej foarte bun de petrecere.....

                        sau....stabiliti voi o data oricare ar fi ea.....dar macar sa fie cald....dk ploua sau este frig .....ce facem stam in masini?!
                        Last edited by adonis33; 5 March 2011, 00:29. Reason: Automerged Doublepost
                        "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

                        Comment


                        • #13
                          hotarati data si sunt prezent dar tot asa duminica sa fim liberi de la sv

                          Comment


                          • #14
                            eu sunt de acord cu propunerea lui adonis33

                            Comment


                            • #15
                              Contati si pe mn eu vreau sa ne intalnim mai repede dar tot asa duminica sau e bn si pe 1-2 mai poate ne strangem mai multi posesori de logan

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google