Logan Club Slatina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ramane sa avem intalnirea pe 1-2 mai 2011 la padurea streharet.....berea o dau eu.....in limita unui butoi de bere ( 125 halbe cu bere !!!!!!!!!!)
    "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

    Comment


    • #17
      Buna ideea ! Contati si pe mine !

      Comment


      • #18
        eu zic ca pana pe 1-2 mai este mult........si atunci o sa fim toti plecati pe la gratare......ar trebuie sa ne intalnim mult mai devreme

        Comment


        • #19
          hai sa stabilim o zi si si un loc sa vedem cati se anunta cu venirea

          Comment


          • #20
            pai...dk ....tot vb si nu stabilim o data ,vb practic degeaba, vremea sa incalzit de cateva zile ,hai sa stabilim o data intr-un week-end si om vedea cati vin la aceasta intalnire.
            Propun data de 1-2 aprilie tot la Streharet ora 17 ,doua zile la rand ,astfel avem posibilitate sa venim cat mai multi iar cei care din X motive rateaza prima intalnire au posibilitatea de a fi prezenti a doua zi.
            Pentru cei care vor sa vb cu mine pe mess id meu este ot05bna
            "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

            Comment


            • #21
              1-2 aprilie este ok eu unul ma anunt cu venirea deci "prezent"

              Comment


              • #22
                1 aprilie este vineri......nu cred ca o sa ne strangem in ziua aceea...eu zic 2-3 aprilie adica sambata duminica

                Comment


                • #23
                  ok atunci ramane 2-3 aprilie

                  Comment


                  • #24
                    ok...eu sunt prezent

                    Comment


                    • #25
                      haideti curaj....... doar eu si nitler?

                      Comment


                      • #26
                        haideti fratilor ce facem decat eu si nitler? SPOOKY tu ai fost cu idea acum unde esti? maine este 1 aprilie cred ca pana la urma ne lasam pagubasi......

                        Comment


                        • #27
                          Maine este ziua pacalelilor! Deci se pare ca va pacaliti unul pe altul...Hai Oltenia...manutele sus eu cred ca aveti potential sa deveniti un adevarat club.Bafta
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by dany_uhp View Post
                            Maine este ziua pacalelilor! Deci se pare ca va pacaliti unul pe altul...Hai Oltenia...manutele sus eu cred ca aveti potential sa deveniti un adevarat club.Bafta
                            potential avem dar se pare ca nu sunt destui oameni sa arate treaba asta

                            Comment


                            • #29
                              Salutare,datorita unor probleme medicale pe care le-am avut cu tatal meu am fost cam incativ....deci duminica 8 mai eu sunt liber si dispus sa ne intalnim indiferent cu este vremea
                              Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                              Comment


                              • #30
                                eu daca mai veneam asa des in slatina stateam cu gura pe voi sa ne intalnim... organizati-va si hai sa infiintam LOGAN CLUB SLATINA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google