Logan Club Slatina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Duminica 12-06-2011 orele 14 la padurea strehereti....voi astepta toata dupamasa pe toati loganistii. Si dau si o fara alcool bineteles
    Vorba este de argint iar tacerea de aur.

    Comment


    • #32
      Va sustin si eu baieti, e posibil sa ajung prin Slatina in week-end-ul asta, problema e ca intalnirea voastra e Duminica dupa ora 14.00 cand probabil voi fi in drum spre Bucuresti

      incercati sa aveti si intalniri fulger, va puteti intalni in cursul saptamanii, undeva prin oras...eventual pe Gradiste, seara e liber acolo
      sigpic

      Comment


      • #33
        Hai baieti ca se poate
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • #34
          Eu sunt disponibil si sambata dupamasa pt cei ce nu pot sa vina duminica
          Vorba este de argint iar tacerea de aur.

          Comment


          • #35
            In sfarsit initiativa. Ma bag si eu ca doar is oltean din Slatina

            Comment


            • #36
              initiativa vad ca exista...dorinta la fel...dar nu se concretizeaza nimic baieti? hai fi ti mai activi...si intalniti va si voi!
              CARPE DIEM!

              Comment


              • #37
                Baietii haideti sa facem treaba ca altfel rade lumea de noi....duminica 19 iunie cine se anunta?

                1. Me

                Haideti mai baieti ca m-am plictisit sa mesteresc singur la golan...toti prietenii mei au masini de la nemtia.
                Last edited by Spooky; 18 June 2011, 01:13. Reason: Automerged Doublepost
                Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                Comment


                • #38
                  la ce ora? vin si eu daca e dupa 16.00

                  tocmai ce m-am intors de la strehareti si am fost singur acolo... mai era o skoda octavia acolo. poate caldura e de vina haideti pe la 16.30.
                  0765451757 Gaby cu OT-06-GBY Albastru Marine va invita la o punga de seminte fara sare!!!

                  ......up.......

                  yonut87nfi, adonis, nitler, spooky.... si care mai sunteti p`aci in felul acesta nu facem nimic. Va rog sa va lasati aici nr de telefon sau scrieti-mi pm nr voastre de telefon si cand vine sfarsitul saptamanii sau cand vrem sa ne vedem fulger la o bere ceva un suc am sa va dau cate un sms si voi confirmati da sau nu

                  azi am fost singur la strehareti am asteptat 2 ore (16.30-18.30) si nu am vazut decat un logan rosu ot25mli cu 2 fete frumoase. am mancat 3 pungi de seminte, am baut 2 litri de apa si m-am intors acasa cu prietenii mei. mi-as fi dorit sa pot intreba pe careva prin sms daca vine sau nu
                  Last edited by RnjiTzU; 19 June 2011, 21:13. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #39
                    haideti fratilor trimiteti-mi pm nr voastre de tel (cosmote) suntem 3 pana acum spooky yonut87nfi si eu

                    va este frica de aparatul foto baieti?
                    Uitati intalnirea din 19.06.2011
                    Last edited by RnjiTzU; 20 June 2011, 23:54. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by RnjiTzU View Post
                      haideti fratilor trimiteti-mi pm nr voastre de tel (cosmote) suntem 3 pana acum spooky yonut87nfi si eu

                      va este frica de aparatul foto baieti?
                      Uitati intalnirea din 19.06.2011
                      imi doresc sa le supun la o sesiune foto. Care mai de care mai curate, aranjate, incaltate, zgomotoase... dar asta numai la strenareti se poate intampla, parcate in spic la terasa cu un suculet o maslina o atentie ceva....

                      astept pm cu nr vostru de tel(cosmote), nume, nr de masina si culoarea acestuia
                      Attached Files
                      Last edited by RnjiTzU; 21 June 2011, 00:14.

                      Comment


                      • #41
                        macar noi trei daca altcineva nu vrea sa ne onoreze cu prezenta )

                        Comment


                        • #42
                          am mai adaugat un membru OT-22-MID IONUT s-ar putea sa il cunosti ;D
                          haideti fratilor astept pm

                          Comment


                          • #43
                            perseverenta ..asa se aduna lumea ... 60% pe 30 voi fi in slatina si vreau sa ma intalnesc cu voi sa va aprind un pic ...

                            Strehareti ... ce vremuri ,ce-mi mai plac curbele de acolo

                            Comment


                            • #44
                              te astept cu nerabdare sa ne asisti putin mecanic

                              Originally posted by yonut87nfi View Post
                              macar noi trei daca altcineva nu vrea sa ne onoreze cu prezenta )
                              suntem 4 actual si pregatesc o intalnire duminica in jurul orelor17.30 spuneti-mi daca e bine pentru voi ora aleasa.
                              oricum e racoare acolo ca am fost duminica.
                              este refugiul perfect din orasul asta gaurit de atatea lucrari
                              Last edited by RnjiTzU; 21 June 2011, 18:35. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #45
                                pt mine este bine duminica eu ma anunt cu prezenta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google